Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dißnäëß

    veterán

    válasz Reggie0 #20 üzenetére

    Csak a vas nehéz és büdös, ha korrodál. De amúgy mondasz valamit. Lehet még olcsóbb, ha autóbontókból nézek motorháztetőket, mindegy, milyen márka, azokat kicsit porszórom, majd azonnal alvázvédőzöm, aztán taposok rá kettőt és beépítem a falba a kőzetgyapot elé vagy mögé. :DDD ;] (Könnyűszerk.)...

    De amúgy a tréfát félre, mobilszolgáltatónál dolgoztam (azaz most is, csak másiknál) :D és a rádiós csapat küzdött anno több ügyféllel is, akinek beltérben nem volt túl fényes a térereje, hogy hát az egy dolog, hogy a puszta közepe nincs sok cellával ellátva (mezőgazdasági cég csilivili telephely), de az a kevés sem tud bejutni az épületbe, hiába az alacsonyabb frekit kapta a környék a toronytól, fémlemez falak, fémgőzölt irodaablakok, kész volt a baj.

    A fuvarszervező kicsit nehezen tudta a kombájnokat és teherautókat irodából mobilon irányítani (agrár cég, csilivili iroda). Végül beltérivel meg lett oldva, de egy ilyen mobilmentes bunkerbe bármikor szívesen beköltöznék.

    Nem, telefonálni nem akarok. Csak a szomszéd pistike és bözsike rádióhullámai ne menjenek át a testemen, nem adtam rá engedélyt senkinek. (Vagy igen, alanyi jogon, mikor ebbe a társadalomba megszülettem?) :F

    Lá lá lá lá lááá lááá.. Lá lá lá lá lááá lááá .. Lá lá lá lá lááá lá lááá lá lá lá lááááá láááá

Új hozzászólás Aktív témák