Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • buvartacsko

    addikt

    válasz cbmfan #16 üzenetére

    de nem kurvára mindegy neked, hogy ki mire költi a pénzét? vagy itt bárkinek?

    úgy csináltok mintha mögöttetek állna valaki folyton és pisztolyt tartana a fejetekhez hogy vegyétek meg ezeket a cuccokat. ennyi erővel minden egyes termék híre alá lehetne menni fikázni, meg elmondani százszor ugyanazt, hiszen ti azt nem fogjátok megvásárolni mer' hülyeség!!!4444 de kérdezem én: kit érdekel? vagy mivel lesz jobb? akármelyik topicba bemegyek ahol RGB-ről van szó, 3-4 oldalon csak a fika áradat van az RGB ellen. nem mintha a ti életminőségetek romlana azért mert ezek a termékek léteznek, vagy nektek ezt meg kellene kötelezően vásárolni.

  • #56573440

    törölt tag

    válasz cbmfan #16 üzenetére

    "oké, akkor szórj el egy rakás pénzt díszkivilágításra és gyönyörködj benne naphosszat. "

    Az, hogy képes vagyok belátni, hogy rajtam kívül is van világ meg az hogy nekem mim van az 3 külön dolog jelenleg. Otthon spec egy asztali gépem nincs, és nem is mozgat hogy legyen. De sokáig az akkor még igen underground modding közösségben tevékenykedtem intenzíven, úgyhogy láttam mindent is. Lehet ezért nem képzelem hogy az én ízlésem az univerzális állandó, vagy nem tudom, lehet így neveltek. Egyébként meg kinek mi a rakás. Szerintem a betervezett airsoft pisztolyom sok embernél használt autó kategória, nekem meg a fő hobbim és cigipénz. So what?

    "van bármi haszna annak, hogy világít, növekszik tőle a teljesítmény? "

    A ruhád kínai 30 huffos? Nincs semmi márkás cuccod? Akkor másnak se legyen, mert ami eltakarja a megfelelő területet az legyen mindenkinek jó? Mert te azt mondod?:D Nem a teljesítmény miatt teszi, hanem mert hobbi, mert tetszik neki, mert ez egy boldogság faktor. És? Te csak ezért ellenállhatatlan vágyat érzel hogy minősítsd. Látatlanul. És velük van a baj :D

    Egyébként fáradj át ide és oszd meg nézeteidet, hátha pár embert fel tudsz ébreszteni :D

    MrPetya19: Amivel én toltam az már nincs meg, volt valami "sikító titkárnő" klón az ősidőkben -12+ éve-, de pl.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák