Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    Én nem értem mi bajuk van a nyavajgóknak a GE-vel... Én azért váltottam annak idején ATI-ról Nvidia-ra, mert jött a GE. És egyébként én is hozzátenném, hogy az egyik eddigi legjobb videózó progi is egyben. Persze megértem, hogy nem jó ha valamit kötelezővé tesznek de emiatt karit váltani? :F Akik féltik az adataikat, azoktól megkérdezném, hogy használnak-e mobiltelefont, gmailt, melyik keresővel keresnek naponta többször is, néznek-e youtube-ot és használnak-e windows 8-tól nagyobb oprendszert. Feltételezem az ÁSZF-t minden szolgáltatás igénybevétele előtt elolvastátok, így tudjátok, hogy mindez mennyi adatot gyűjt rólatok...

    De azt is megkérdezném, hogy akik nem használnak GE-t milyen gyakran frissítik a driverüket? Van egy sanda gyanúm arra is, hogy a többség milyen gyakran frissíti a drivert, de persze kivételek lehetnek.

    [ Szerkesztve ]

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz temporello #308 üzenetére

    Na ilyen nekem is volt! Viszont nem fogod elhinni: az éves winreinstall után ugyanazt a GE-t tettem fel, és remekül frissített mindent, pedig ugyanazt a windows telepítőt használtam, mint az előző rendszeren... Azzal a win installal nem is volt driver gondom soha. Szerintem az ilyen esetekben a win is ludas lehet (gyorsan hozzáteszem, hogy eredeti winről beszélünk).

    Egyébként nekem ilyen sorrendben (de nem ilyen mennyiségben, erre pontosan nem emlékszem) voltak VGA-im: AMD-Geforce-AMD-Geforce-AMD-Geforce-AMD-Geforce... Mindig az aktuálisan legjobb ár/érték arányú karit vettem (mostani lehet, hogy kakukktojás ilyen téren) ami különböző szegmensbe tartozott (volt, hogy alacsony kategóriás, volt közepes, volt felső). És láss csodát, a Geforce-okkal volt a legkevesebb gondom. Ennek ellenére azért vettem AMD-t is, mert akkor amikor a fejlesztésre került a sor, a tesztek alapján a pénzemért jobb teljesítményt kaptam a piros oldalon. De olyan is volt, hogy az 1-2 ezerrel drágább Geforce-t vettem, mert akkor épp több gondom is volt az AMD drivereivel.

    Szerintem mindkét oldalon lenne fejleszteni való, mindkét oldalnak megvannak a maga előnyei és bárki boldog lehet bármelyik kártyával. Én most azt az időszakomat élem, hogy több Gefore-ot támogató játékkal játszom, ezért nekem most ez az oldal a nyerő és egy darabig így is fog maradni. A GE-t pedig én nagyon szeretem, a shadowplay-t nagyon gyakran használom és számomra ez extra nem pedig teher.

    Ha az a kérdés, hogy örülök-e a fenti hírnek, a válaszom egyértelműen nem... de ez nem ok arra, hogy eladjam a kártyámat és másat vegyek helyette.

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz nyakdam #313 üzenetére

    :K

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák