Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sb

    veterán

    válasz Abu85 #4 üzenetére

    OFF:
    Ez a csati-kábel-szabány szarakodás egy horror.
    Hány éve létezik 4k? Mivel ment a szívatás rá se néztem eddig. Most bepróbáltam egy 4k monitort... HDMI-n elő sem jön a 4k60p, valahova eltűnt a kezdeti megjelenés óta. DP-n megy a monitor szépen.
    Noti rádug: HD630 = HDMI 1.4. 60Hz viszlát. Van rajta Type-C (Dell, nem garázscég, üzleti noti, az első széria amire rákerült, a tavalyin még nem volt :U )
    Kéne hozzá Type-C - HDMI/DP 4k-s adapter. Mondom jó lesz hozzá egy dokkoló is, legalább lesz egy kis kényelmi előrelépés... Ha jól látom a sima Alt mode-os csatikon elviszi a sávszélt a maradék USB/LAN, így marad (2x)1080p60 kimenetre... dokkolás viszlát TB nélkül (?).

    És akkor ehhez adjuk hozzá a HDR-t vagy a freesync/VRR-t... utóbbi is bekerült már 1-2 TV-be, de még a teszteken sem sikerül mindig belőni, hogy menjen.

    Vicc. Oké, hogy early adopter mindig szív, de itt évek kivárásával is marad a szívás.
    Hogy akarnak ezekből így új húzó feature-öket csinálná? 3D, 4k (a legendásan gyorsan megoldott HEVC main10 támogatásokkal), HDR, VRR...

    ON:
    Ezek szerint viszont a 1050 Ti-n talán be tudom kapcsolni egy hét múlva a freesync-et. Lássuk!
    Meglepő újdonság lenne a fenti hozzáállás után.

Új hozzászólás Aktív témák