Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gigicuci

    senior tag

    Ezt komolyan nem hiszem el, hogy vagytok akik megmagyarázzátok, hogy teljesen elfogadható, hogy még full HD kijelző sincs az Xr-ben, mert úgysem látod a különbséget!! :W

    Rohadtul lehet látni, látom az i7-em és nexus5X-em között is, nagyon durva a különbség a feleségem Samu S7-je mellett de még a 7/8 plus mellett is feltűnik. Igenis látható! Más kérdés, hogy nektek esetleg ez nem szempont, de attól még objektíven érzékelhető. Az i4-nél még én is megettem ezt a retina dumát, de ezen túllépett a piac, nektek is túl kéne.

    Azért nem rakták bele, mert akkor túl jó készülék lett volna egy FHD kijelzővel és mert tudományos alapossággal adják a minimumot, mert így is megveszik és így még több profitot lehet rajta realizálni.

    Annyi pénzük van mint a szemét, de soha semmi nem elég, az utolsó eurocentet is kifacsarják a piacból. Nem véletlenül tart itt a vállalat. Nekem ebből a mentalitásból elegem van, nézzenek hülyének mást, én ehhez részemről nem asszisztálok tovább. Neppertől, FHD-vel, 200 körül megvettem volna mert amúgy formára, színre bejön. De ez így vicc, komolyan. Marad az i7, utána még nem tudom. :/

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák