Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • latyak17

    tag

    sziasztok, bár nem az első padem, de mégis vannak kérdéseim, amiket magamtól nem sikerült megoldanom, és mivel ismerősi körben egyáltalán nem terjedt el az apple, szinte semmilyen terméke nincs kihez segítségért fordulnom..

    Először is azzal kezdeném, hogy egy iPad 3 16GB WIFI, van tulajdonomba és nagyon szeretem, de újabban egyre több filmet nézek bár eddig még csak otthon nyaralás közeledtével nem szívesen cipelem magammal a laptopom inkább a padem, igen de filmet az istennek se tudok rátenni a padre, kinntvan a szokásos séma, hogy vásároljak meg minden de nem tudok rátenni, se behúzással, se beillesztéssel... esetleg mi az amit elrontottam, mert zenét simán tudok rátenni..

    Másik érdekes problémám, hogy vettem hozzá egy "okos" tokot ami elejét és hátulját is védi és ha előlapját felemelem automatikusan feloldja a billentyűzárat, ebből esetlegesen származhat valami meghibásodás? Természetesen ha lehajtom akkor meg lakathanggal lezárul, rettentő praktikus és olcsó is volt de nemtudom milyen megoldáson alapszik ezért félek, nehogy kárt okozzon!

    Latyak17'

    METABOND olaj, olajadalék, üzemanyagadalék forgalmazása !

Új hozzászólás Aktív témák