Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sennalacy

    aktív tag

    Nem tudom ki milyen fórumokat olvas, ahol állítólag több a dicséret mint a kritika, de én többnyire csak azzal találkozom, hogy mindenkit köztük engem is baromira frusztrált a rendszer. Tele van a youtube olyan videókkal ahol a felhasználók alap funkciókat keresgélnek reménytelenül, haladóbbakról nem is beszélve.
    Sőt, hiába tudom pl. hogy hogy kell kikapcsolni(magától persze rá nem jönne az ember, több videó tanulsága szerint sem) de még így is előre idegesít, mert oda kell húzni a jobb alsó sarokba az egeret, majd várni, hogy a nyomorult gép észrevegye, hogy ott az egér és elkezdje kiúsztatni az ablakot... de nem indulhat rá az ember még ekkor sem mert ha idő előtt mozdítja meg az egeret, akkor már nincs kellő pozícióban és az ablak újra eltűnik, szóval vár és ott toporog a sarokban, hogy végre a kikapcsolást lehetővé tévő gombra kattinthasson..
    A korábban egy startmenüs logikai láncra felfűzött funkciók most mindenfelé logikátlanul szét lettek szórva, hogy alkalomszerűen bukkan rájuk az ember, de ha két hét múlva keresné akkor arra az útra még véletlenül sem fog emlékezni..
    Nagyon remélem, hogy ez nem lesz kereskedelmi siker, és tanulnak belőle, a következő rendszeren meg már gőzerővel dogoznak és minden eddiginél hamarabb jön, hogy leváltsa ezt a szutykot. Úgy látszik eddig igaz, hogy minden második oprendszet tudnak csak jól megcsinálni.

    Pssszt, csendet kérek BIOS-t frissítek!

Új hozzászólás Aktív témák