Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • priti

    addikt

    válasz joi29 #10 üzenetére

    Alaplapi integrált VGA-k amiket idáig láttam gyakorlatilag totál alkalmatlanok voltak játékra, max valami webes online vackot játszhatsz velük, ebből meg ki lehet préselni 30FPS-t egy-két játékban akár dx10-ben, spec ez engem is meglepett, én arra számítottam, hogy ugyanazt hozza majd GPU teljesítményben ez a megoldás, mint az alaplapi cuccok, ezek szerint kvázi egy rakás régebbi dx9-es játék elfut vele, azért az nem mindegy, hogy passziánsz vagy COD2 például ha beáll az ára a régi megoldás szintjére, mert hát lássuk be az integrált GPU vonal messze-messze nem fejlődik olyan ütemben, mint ahogy a VGA kártyák, oké hogy 2D irodai munkához nem is kell, de azért nem rossz az, ha van benne egy kis kráft. Szerintem van már egy generáció aki csapna egy lanparty-t egy-egy munkahelyen néha, ha az irodai gépek bírnák, értesz, amolyan közösségépítő céllal headshot a főnöknek :) Néha beleférhet egy fél óra, hagy viruljanak a rabszolgák :DDD Ha lemegy az ára akár még népszerű is lehet.

    Hardverlesen

  • priti

    addikt

    válasz Abu85 #30 üzenetére

    A csodás Ati VGA-khoz mikor lesz 3D-s szemüveg? Ezen nem törik a fejüket? Már bruttó 79900Ft-ért lehet kapni 120Hz-es monitort amivel lehet tolni 3D-ben a játékokat, 100k-ért meg alkalmas projektort, de csak az NV-nek van szemcsije hozzá (40k), amit ati VGA-val nem lehet használni. Oké hogy dx11, de nemár, hogy a tesszellálással akarnak versenyezni a 3D ellen?!

    Hardverlesen

  • priti

    addikt

    válasz sagem #43 üzenetére

    Szerintem zéró idejük van. projektor 100k szemcsi 40k= 140k, én 250k-ért vettem annó az LCD TV-t, oké hogy nem a legolcsóbb típus meg azért is fizettem, hogy sony van ráírva, de még ez se ideális monitornak, oké hogy nulla input lag, meg TV-hez képest fasza, de azé' szarabb a képminőség HDMI-n 1920*1080-ban, mint monitoron, sokkal nagyobb flash 40"-on játszani, nem bántam meg nem az, mert TV, monitor egy kalap alatt megoldva, de projektorral 4 méteren 3D-ben lehet be fogok szarni, szerintem 140k-t simán megér, sokkal jobban megéri, mint 250-ért egy LCD TV valahol bánom is hogy megvettem, csak akkor még a projektorok között nem nagyon volt alkalmas a 120Hz-es megjelenítők meg horror drágák, viszont ha a támogatott játékok listáját nézem az NV 3D szemcsijénél nem picit hosszabb, mint a dx11-es játékoké, jöhetne már a fermi, mert ezek szerint muszáj lesz NV-re váltanom. A BR piac úgy meg van dögölve, hogy teljesen. Arra nem várok, hogy ott valami lesz, a kutyának se kell a BR DVD, ott szövi be a pók ahol van, a boltok már nem is rendelik, alig-alig, de ez beszarás, hogy 140k-ért 3D-ben tolhatod otthon a gámákat.Teljesen rá vagyok kattanva. Nekem kell egy ilyen szar.

    Hardverlesen

  • priti

    addikt

    válasz Abu85 #58 üzenetére

    Az mekkora baromság... nem értem hogy az miért jó, hogy benne van a képben a monitorok kerete :F Ha valaki nagyképernyőn akarja tolni az vesz nagyot, az se olcsóbb ha vesz 6 kicsit, nem vili hogy ez miért jó, a VGA meg biztos imádja, hogy 6 monitor képét kell kiszámolni, 3-mal meg végképp semmi értelme. Inkább szemcsire gyúrnának, most várhatok márciusig, én biztos hogy nem adok 80-90k-t azért a fos 295-ért, tuti biztos, lassan két 4870X2 kijön 90k-ból, mondjuk pont szarul megy az X2 CF-ben meg egy igazi tápegységkiller, de akkor is... alig erősebb a 295 és 90k használtan az apróban? Pff biztos nem, de ez a 3D móka ez nagyon nagy flash így hogy még egy combos fullHD-t megzabáló projektorral is 200k alatt van. Tisztára bizsereg a nunim, de mé nincs atiéknak ilyen cuccuk? Le van védve? Vagy ehhez a játékot is úgy kell írni és már ott kifúrják őket?Vagy mi a gáz? Akkor mégiscsak az NV csapja itt a szelet még mindig "a 2D a tiétek lehet" jeligére, nemá, pedig tök jók a mostani ati kártyák. Csába hogy mindig van valami ami miatt nincs verseny. :O Jó persze értem hogy izé pár % csak és jelentéktelen piac, de ház izé, akkor is ez a legkirályabb móka

    [ Szerkesztve ]

    Hardverlesen

  • priti

    addikt

    válasz Abu85 #85 üzenetére

    Csak hármat? Itt valami nem stimmel, itt nem három van a listán excellent kategóriában, hanem vagy kétszáz és még a good-ban is van egy rakás. Kamu lenne? Ha igaz akkor szerintem elég hamar kipukkad a 2D lufi a videojátékoknál ahogy az árakat nézem, kvázi a projektor lámpaélettartama miatt lehet húzós egy kicsit még, de amúgy teljesen elérhető áron van már most is, szerintem se ér 80k-t egy 120Hz-es 22"-os monitor aminek a felbontása is alacsony, de így projektorral azért faca lehet, ha nem lenne ez a szivatás, hogy csak NV kártyával megy be is ruháznék, így viszont egy kicsit óvatos duhaj vagyok, most NV kártyát venni még használtan is pénzkidobás újonnan meg...pff, iszonyat... Na mindegy nem offolok tovább, csak megláttalak, gondoltam elcsíplek, hátha tudsz valamit ati fronton a 3D-ről, de ezek szerint ezért ilyen drágák a relatíve gyenge NV kártyák az alacsony árú erősebb ati-k ellenére. Persze lehet mondani, hogy ez a 3D-s szemcsi a burzsoázia privilégiuma még, de szerintem az a 400-500 euró amibe ready projektorral együtt kerül csak itt téma még a balkánon. Nem egy ország van ahol 3000 euró havi bértől se esnek hanyatt.

    Hardverlesen

Új hozzászólás Aktív témák