Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • D4rkAv3ng3r

    senior tag

    Engem ez az integrált szutyok a CPU-kban csak akkor érdekelne, hogyha le lehetne kapcsolni a diszkrét VGA-t és átvenné addig a helyét az IGP 2D-ben. Ha az AMD ezt házon belül nem lövi el akkor ugyanolyan értelmetlen, mint ez, de irodákba el fog menni. Ameddig ez nem így van tök mindegy úgyis letiltódna a diszkrét VGA miatt. Inkább ezen kéne agyalniuk, játékos "teljesítmény" szerintem senkit sem érdekel annyira, minimál játékigényre olcsón kapni 4670-est.
    HTPC-be meg magas ez a fogyasztás, HD videóra nem kell ekkora teljesítmény.

    AutoCAD-del kapcsolatban meg hülyeség amit itt írtatok páran. Elég sokat használok én is meg a főiskolám is CAD-et. A CAD alá, fóleg az újakhoz kell a kakó, oda ez a CPU sok helyzetben kevés, főleg 3D-ben. Aki használt már AutiCAD-et az tudja milyen szívás akár 2D-ben 40-50 MB-os TIFF-eket raszterképnek berakni úgy 50-60 db-ot, vagy megrajzolni 3D-ben egy komplett szivattyútelepet az utolsó csavarig. Na oda már régebben is minimum Core2 Quad-okat vettek. Civil 3D annyira nem zabálja az erőforrást bár az is full 3D-ben már gépigényes.

    Úgyhogy maradjunk annyiban, hogy igen ez Gizike Word-ös gépéba elég lesz, CAD-re meg inkább ne szenvedjünk ezzel.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák