Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #65755648

    törölt tag

    válasz dabadab #584 üzenetére

    "Teljesen várható volt, hogy ezt az állapotot nem lehet a végtelenségig fenntartani."

    Így van. Biztos hogy lehetett volna jobban is csinálni (valszeg sokkal több pénzből és erőforrásból, bár így is minden aktív és tartalékos rendfenntartó/ hivatalos szerv be lett vonva, ki lett vezényelve). Az összes többi érintett országhoz képest viszont így is messze Mo. volt a legtalpraesettebb és legakcióképesebb. Bizonyára mindenki emlékszik mikor kedves osztrák szomszédaink teljes mellszélességgel bírálták OV-t a kerítésépítés miatt amikor náluk még híre hamva sem volt semminek és Mo-n kívül senki más nem mert még kerítésezni a Merkel-i nyomás hatására. Aztán rá pár napra/hétre, mikor rájuk is zúdult már a menekültáradatból, ők is építkezni kezdtek, csak úgy hívták: "kapu széles szárnyakkal". :DDD
    Lehet bírálni a kormányt a korrupciós meg egyéb ügyek miatt (és kell is, csak mondjuk nem itt...), de a migráns-politikát speciel a többi csőcseléknél jobban kezelték (legalábbis Mo. és a magyarok érdekeit szemelőtt tartva).

    "Egyébként tudományos körökben senkinek semmi baja azzal, hogy bizonyítani kell az állításokat"

    Hivatkozhatsz a tudományra, de mivel a tudományos konszenzus ellened szól, így a bizonyítási kényszer rajtad áll (értsd: neked kell igazolnod hogy a Nap kering a Föld körül...). Íme a vonatkozó WIKI cikk: [link]
    Nem olvastam végig, vannak kivételek is, de vannak elég meggyőző tanulmányok is benne a bevándorlás és a bűnözés összefüggéséről. Mondom mindezt egyébként úgy, hogy Mo-n én is bevándorló vagyok...

    "A Nógrádi wikibejegyzése meg jól láthatóan rajongói munka, azt elég nehéz komolyan venni."

    Miből olyan jól látható? Nem ismerem különösebben az öreget, de nem tűnik egy rocksztárnak...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák