Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SQX_Barto

    addikt

    válasz Dominó85 #15 üzenetére

    Mi ez az asztali PC csökkenési akármi? Mutasson nekem bárki olyan konzolt vagy alternatív eszközt, mely veri az asztali PC-kben elérhető grafikai teljesítményt. Inkább az összes gyártók retek magasra tett árának köszönhető a hanyatlás. Túl messzire mentek azzal, hogy apuci zsebéből a kis fián keresztül az összes pénzt ki akarták húzni. Ugyanakkor a fejlődés üteme már nem exponenciális mértékben nő, valamint az árak sem lineárisan függnek a teljesítmény növekedésének nagyságától. El kéne gondolkozni azon, hogy egy 100k-s proci, amit tömeggyártás során 20k-ból állítanak elő, talán 70-ért is érdemes lenne a piacra dobni. Csak ugye mára már teljesen igaz, pénz beszél a nyuszi meg baxhatja.

    A probléma (szerintem) az, hogy elkényelmesednek az emberek és a "bonyolult" PC helyett a konzolt választják. Ezáltal a PC gamer réteg kezd szűkülni, sokan inkább konzolon vagy telón/tableten/notebook-on játszanak, ami ugye a PC hardver piacnak betesz. A tuningosok / modderek köre is kezd szűkülni, ezek a dolgok tesznek be a PC iparnak. A játékok is egyre gyatrábbak, konzolport, bugok, stb...
    Válságban van a PC ipar sajnos :(

    Hogy ON is legyek, jó lett az első rész, nekem tetszett. A hangfalak és a mélynyomó nem az én világom, a kábeles móka ötletes, de tényleg sokaknak kellene egyszínű változat majd (feketére vagy fehérre, esetleg pirosra később én is vevő lennék emberi ár mellett)
    Az új Mac Pro-s hírről lemaradtam, jó volt bepótolni, kíváncsi leszek a design-beli változásra (sose kéne Mac Pro, de egy házat elfogadnék PC moddingra, mert a mostani is gyönyörű, lehet szidni az Apple-t de ronda cuccot még nem láttam tőlük...)

    [ Szerkesztve ]

    If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

Új hozzászólás Aktív témák