Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • jedis

    senior tag

    Hát amíg vannak 27500Ft-ért új 240-es SSD-k ( Kingston V300, igaz csak 3 év garival ), addig az ilyen a 48000Ft-os SSD-knek nem sok létjogosultsága van az átlag felhasználók körében ! Mondom ezt úgy hogy AMD párti vagyok !

    Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

  • jedis

    senior tag

    Szerintetek ha fordítva lenne, és az AMD-s SSD-k jóval olcsóbbak lennének mint az OCZ ugyan azon SSD-i, még ha kevesebb garival is, ki venne OCZ SSD-t ? :U Bezárhatna az OCZ ! :K Szerintem lehet egy megállapodás köztük, hogy az AMD nem adhatja olyan árért az SSD-ket, hogy ellehetetlenítse az OCZ-t ! Egyenlőre most ennyiért adják, majd szépen el kezdik leengedni az árát addig, míg nem köpnek bele az OCZ levesébe ! Szerintem a végső ár valahol az OCZ alatt lesz 5-10%-al, a gari végett ! :K

    Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

  • jedis

    senior tag

    válasz Jack@l #91 üzenetére

    Szóval a világ egyik legnagyobb, és legnívósabb szórakoztató elektronikai cégének ( Sony ), és a világ ténylegesen legnagyobb szoftvercégének ( Microsoft ) lövésük sincs az igazi teljesítményről, és az egész szakértő bandájuk nem ér egy marék lepkef.ngot sem, mert ők is bedőltek a PR-nek ! :U
    :Y :Y :Y :C :C :C :C :C

    Tények:
    A PH-s tesztek szerint, 18 tesztből ( játékok nélkül ) 9-ben az AMD jobb, 9-ben meg az I5 ! Van ahol kicsit jobb az I5, és van ahol kicsit az FX, de van olyan ahol sokkal jobb az I5, és persze olyan is van, ahol sokkal jobb az FX !

    Az is tény, hogy az FX többet fogyaszt, de ezt meg a 10000Ft-al olcsóbb árával simán ellensúlyozza !

    És még mi vagyunk a fanatikusok ! :U

    Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

Új hozzászólás Aktív témák