Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kumite

    aktív tag

    Két nagy hiba javítása a cikkben nem ártana:
    Nem idén, hanem jövő év végén jelenik meg minden pletyka szerint. Idén csak bemutatásra kerül az E3-on. Persze ne legyen igazam, én lennék a legboldogabb, ha Karácsonykor Mariozhatnék az új konzolon :)

    A másik, talán még nagyobb, hogy egyáltalán nem beépített projektorról van szó, hanem egy kb 6 colos érintőkijelzőre a kontrolleren.

    És szerintem az sem helyt álló, hogy nem lesz csúcskategóriás a cucc, mivel se MS, se Sony nem jön ki új otthoni konzollal legalább 2-3 évig, az új Nintendo pedig erősebb lesz ezeknél, azaz ez a gép fogja képviselni a csúcskategóriát technikai szempontból legalább 1 évig.

    Az 1080p felbontást is bele lehetett volna írni, ha valakinek nem lenne egyértelmű.

    Természetes minden csak a pletykák fényében kezelendő.

    [ Szerkesztve ]

  • Kumite

    aktív tag

    válasz Morden24 #9 üzenetére

    Szerintem az onlineba nagyon be fognak erősíteni mindkét fronton. 3DS-re jön a virtual console, Amerikában meg netflix + megegyeztek AT&T-vel is 10ezer ingyen hotspot hozzáférésre minden 3DS-sel.
    Szerintem ezt a filozófiát követik majd otthoni konzolra is.

  • Kumite

    aktív tag

    válasz Morden24 #15 üzenetére

    "A Wii casual only"
    Hatalmas, óriási hülyeség. A Mario Galaxyt 40-50 óra volt végigtolni, mire 100% lett, alig várom, hogy a 2. részre rátegyem a kezem, Metroid Prime első része 16 óra, gyanítom a többi sem lesz rövidebb, Zelda Twighlight Princessre 60 órát mondanak alsó hangon a tesztek, Donkey Kong Country Returns-re rengeteg ember azt mondja fórumokban, hogy idegesítően nehéz (tényleg nehéz, de szerencsére éppen nem idegesítően) és a felsorolás nyugodtan folytatódhatna: New Super Mario Bros Wii, Metroid Prime trilógia többi tagja, Metroid Other M, Monster Hunter Tri, Resident Evil 4, Okami, Sonic Colors, Final Fantasy Crystal Chronicles, No More Heroes 1-2, Epic Mickey, tucatnyi jrpg, amik szerencsés esetben Japánon kívül is megjelennek, Mad World, Red Steel 2 stbstbstb.

    Huhh és mind ez csak egy szuszra a must-have listámról :)

    Azért, mert vannak olyan címek, mint a Wii Party, Wii Sports, Wii Sports Resorts, Balance Board, Punch-Out és egyéb, bulira / barátnőnek / anyukának / gyerekeknek való játék vagy kütyü, még egyáltalán nem mondanám, hogy Wii casual only. A 80 millió vásárló fele talán casual only, a másik fele HC és casual is, mivel mind2 kategóriára jó a Wiijük!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák