Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ribizly

    veterán

    Én most nem akarom dícsérni az ASRock-ot, de amit az elmúlt években gépeket összeállítottam szinte mindegyikbe ASRock alaplap került (1-2 kivételtől eltekintve, ahol Gigabyte vagy ASUS), és még nem jöttek panaszkodni.
    Lehet, hogy régen vacak volt, de nálam már jó ideje fut egy Z77 Extreme 4-es típus gond nélkül és sokszor volt már csúcsra járatva. Szóval én nagyon szeretem ezt a márkát, de azt el kell fogadni, hogy semmi sem tart örökké ebben a témakörben.
    Volt idő, amikor az MSI volt az ász, volt amikor az ASUS, stb., de minden gyártó "életében" vannak olyan szériák, amik egy kicsit lelombozzák a vásárlókat (elszáll 1-2 alkatrész rajta, rossz minőségű, nem kompatibilis, stb.) és olyankor a márka renoméja kicsit megtépázódik. Az meg, hogy mi hajlik és hova szerintem teljesen lényegtelen, hacsak nem szeded szét hetente a gépet, mert akkor nyílván ez is lehet szempont. Szóval alapvetően teljesen mindegy mit választasz otthonra, vagy másnak, de egy biztos:
    Nem az első eset, hogy az ASRock reagál legelőször 1-1 ilyen jellegű CPU/VGA "problémára", úgyhogy a customer service nálam kapott egy piros pontot. :C

    Elnézést, ha valamelyik gyártót valaki szeret és itt nem használtam fel. :DDD

    [ Szerkesztve ]

    |•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

Új hozzászólás Aktív témák