Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Giovan!

    addikt

    válasz Dr. Akula #579 üzenetére

    Áruld már el, kitől lopkodott ingyen user baset az iOS? Hogy lehet azt egyáltalán lopni? :DDD
    Ha az Apple nem fizet adót, akkor az miben is támasztja alá az ellene hozott monopólium-vádakat?
    Tartassa be az állam a törvényeit, és szedje be az adóit. Az Apple ebben láthatóan hatékonyabb, ő be tudja tartatni a szabályait :)

    Választhat mást iphonera?

    Törvény írja elő, hogy az Apple-nek lehetővé kell tennie az OS kicserélését az iPhone-on? Erről se tudtam eddig.

    De nem is tiltja semmi. Csak az Apple maffia. Ami jogellenes.Tilos a monopólium, tilos a védelmi pénz szedés, tilos az útonállás. Már Robin Hood korában se volt legális, nem hivatkozhat arra hogy még nem hallott róla. Meg aztána törvény nem ismerete ugyebár nem mentesít...

    Az Apple szerződése tiltja, amit az Epic elfogadott. Amíg erről a szerződésről a bíróság nem mondja ki, hogy törvénybe ütközik, addig az Apple-nek minden joga megvan hozzá, hogy betartassa a benne foglaltakat. Lásd a fortnite kitiltását, amit két meghallgatást követően is helyben hagyott a bíró a jövő év júliusára tervezett ítélethozatalig (pedig joga lett volna felülbírálni az Apple lépését, és visszatetetni az App Store-ba a fortnite-ot, de nem tett ilyet). Ha igaz lenne amit állítasz és itt tényleg valami teljesen egyértelmű sötét, törvénytelen rablásról lenne szó, azt szerintem egy bíró (akinek ugye az a munkája, hogy értsen a joghoz) felismerte volna, és ennek megfelelően lépett volna fel az Apple-lel szemben (mint ahogy TRO-rel megakadályozta az UE-hez kötődő Epic account tiltását). De nem tett ilyesmit, sőt, a legutóbbi meghallgatáson el is mondta, hogy nincs meggyőzve az Epic érveitől, és még konkrétan ezt is mondta:

    She also said that walled gardens have existed for four decades and that what Apple's doing isn't too different. "They created a platform," she said.

    Persze tudom, hogy megint kiragadsz majd egy félmondatot és azon kiéled magad, hogy aztán elkönyvelhesd magadnak, hogy győztél, de azért gondoltam leírom azt is, a bíró hogy látja ezt a csúnyagonoszrablóapple dolgot.

    [ Szerkesztve ]

    Speak softly and carry a big stick, you will go far.

Új hozzászólás Aktív témák