Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KROK640

    veterán

    válasz nexplo #86 üzenetére

    Nehéz ezt megmondani. Lehet, hogy most csinálják meg az év üózletét, meg az is lehet, hogy hatalmasat buknak majd. Ez kockázat. Aki hitelt vesz fel ilyen kockázatra az az én szememben hülye, ha bejön neki akkor szerencsés hülye.
    Egyébként ez a küöltségek levonása után 12-15 ezerr is gondolom RIG függő, nekem volt olyan ismerősöm aki bányászatba kezdett és napi 2 ezer ft se nagyon volt meg neki.
    Ha lenne annyi "játszós" pénzem, akkor lehet megpróbálnám, de ugye erre írtam, hogy ez is a tehetősebbek játéka.
    Ha lenne 3-4 millám egy RIGre akkor nem azt venném, mert akkor az egyéb jövedelmeim rendben vannak... legfeleljebb azután, hogyha már tényleg sok más fontosabb dolgot megoldottam.
    A legnagyobb hjom ezzel az önző rendszer : egyik oldalról megdrágítják a VGA-t elfogyik a sok-sok energia, másik oldalról az emberiség előrelépését emmilyen szinten nem szolgálja(!) sőt... Igazából csak az anyagi különbségek elméllyítésére jó hosszútávon.

    Már leírtam máshol, ha eközbven fontos időjárási/orvosi szimulációkat végezne a rendszer és ezért kapnának "pénzt" a résztvevők, akkor legalább haszna is lenne.

    Jelenleg egy GTX950-es VGAm van, miután nemrég (alig 1 hónapja) a GTX960-asom megadta magát (volt ez a GTX950 tartalékba), de ha ne adj isten ez is megadja magát, (10400F-em van, azaz VGA nélküli proci) hiába mondom azt, hogy van 70-80-90 ezrem egy VGAra (ami gondolj bele, magyar viszonylatban nem kis pénz!) de mégsem tudok venni értelmes alternatívát helyette, normális áron MERT NINCS. De ne is háborogjak, hisz mindez nem érdekes, a lényeg, hogy páran akiknek alapból több pénzük volt mint nekem, még gazdagabbak legyenek.

    Bizonyára megvan a másik oldal nézőpontja is, de jelenleg nem igazán tudok azonosulni vele.

    Inkább azt kérdezzék miért nincs szobrom, mint azt, hogy miért van...

Új hozzászólás Aktív témák