Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #12634880

    törölt tag

    Sziasztok!
    Kb 2 hete sikerült beruháznom egy FX-6300-ra, 7850 2gb vga-val és ASUS M5A97 r.20 alaplappal.
    Bf3 multiplayer 64 bites szervereken (Operation Metrot szoktam tolni, mivel pörgős az egész :D)
    1680x1050-ben játszom, Ultra presetre állítva, v-sync on (4x élsimítás ha jól emlékszem) 45-60 fps-t produkál. Alap órajeleken! Több okból döntöttem az AMD mellett.
    Például, ha kijön következő generációs processzor, akkor ebbe az alaplapba még elvileg bele tudom rakni, az intenél meg már mindjárt haswell, új alaplap, az után meg rögtön integrált CPU.
    A másik, hogy az i3 volt egy árkategóriában vele, amit szerintem ígyis-úgyis lever.
    Azért az i3 mégis csak 4 szálon tud dolgozni, meg 2 mag, ami a jövőre nézve nem hiszem hogy jó választás lenne. A következő lépcső amit érdemes, az i5. Ugye mondhatni játékra elsősroban VGA kell, tehát mindig jobban jártam így mint egy i5+7770el, nemde? :) Baráti körben van 3570k ugyanígy 7850el. Vsync bekapcsolva mellett, nem sokkal van több FPS-e. Bár a felbontását nem tudom, ő is kb ilyesmiben játszik.
    Ha a játékok majd 6 szálon lesznek képesek futni, szerintem az i5-öt is simán képes lesz legyűrni a 6300.
    Kicsit kacifántos lett :O
    Egyébként ez a TDP nem hiszem hogy olyan nagy cucc, akinek van pénze ilyen drága gépre, annak villanyszámlára is lesz, és kb 10000 ft-al drágább lesz év végén, amibe senki nem hal bele.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák