Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • szasanyi

    félisten

    válasz -szabi- #76 üzenetére

    Feltételezem nekem válaszoltál... egyúttal javaslom is, hogy használd a válasz gombot, azzal egyértelművé válik a dolog - és amúgy is arra találták ki.
    Másik javaslatom, hogy ne azt olvasd ki a szövegből amit akarsz, hanem amit leírtam. 4870 után jött az 5770, így van némi összehasonlítási alapom. Példának a sajátom csak azért hoztam fel, hogy érzékeltessem: nagyon egyén és körülményfüggő, kinek mi a jó, meg a drága, stb. És igen, a 147W-nak a 118W is töredéke, hát még a 18W a 90W-nak!
    De mind1, mert úgy látom azok közé tartozol, aki saját tapasztalat hiányában is mindent jobban tud az adott témában mint más, akinek akinek viszont van kézzelfogható összehasonlítási alapja, és a saját igényei alapján döntött az adott hw megvásárlásáról. És szintén nem egyedi, hogy a tévedést/pontatlanságot nem ismereti el, inkább félre-, és belemagyarázásokkal terel. Amúgy ezt sosem értettem akár rólad, akár másról volt szó. Nem kötelező HD5xxx kártyát venni... és ennek az ellenkezőjét még senki sem állította.

Új hozzászólás Aktív témák