Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gainka

    őstag

    válasz Snip3r_HUN #29 üzenetére

    Majd ha a hitbox megközelíti a 2007es Cod 4-ét, akkor :C Addig csak egy látvány dús, repülős kommandozos bujkálós rohangászós játék marad, és nem kell csodálkozni rajta hogy a Cod sorozat ilyen sikeres annak ellenére hogy rókabor stb stb, mert így hogy én bf 3 és 4-el is játszok, sajnos azt kell mondjam jobb lövöldözni a Cod-ban. Bf inkább taktikus... Na most akkor képzeljünk el egy zártabb rendőrös Hardline-t ahol majd meg esz az ideg mert, lesznek össze csapások de háromnegyed tár kell bele, addig meg 5x hátba lőnek.
    Engem igen is idegesít hogy hogy lövöm, adja, megy bele az ólom és szalad tovább ugrál is közbe, be ér a fal mögé és meg marad 20% élete :DDD Cod-ban legalább belassulsz mikor hitelnek. Lefekvés közben nem lehet löni, ami oltári nagy baromság. Nem lőttem még igazi mester lövész puskával ezért ezt nem vagom, de nekem bitalisan illúzió romboló hogy olyan érzést ad mintha csúzlival kéne valakit eltalálnom ha már egy kicsit is messzebbre van. Persze vágom hogy veszít lassul és görbül az útja a tölténynek de ennyire...

    Szóval ha jo lesz a hitbox és nem hagyják ki az olyan alapvető dolgokat mint a kihajolás stb akkor jó kis játék lehet belőle.

Új hozzászólás Aktív témák