Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BandiHUN

    veterán

    válasz pete_21 #28 üzenetére

    Szerintem a pre3-nál jobb jelenleg nincs,főleg ha Rage is megy az embernél.
    Jelenleg az van fent,azzal legalább minden megy szépen,kár lenne valami miatt piszkálni más rovására,az egy jó kis driver lett,BF3-azok mostanság legtöbbet alatta,azt is viszi szépen,az MW3 is ment jól,de azt nem a graf miatt nem volt kedvem 20 percnél többet tolni a neten... :U
    a 10 whql-re is lehet mondani,hogy kula lett.
    Nem ártana kinézni a külvilágra is,bezzeg úgy hallottam,az nvidia dobott ki,tán pont ma bf3-hoz drivert...a flasht meg gyúrogassák uborkaszezonban,ne ilyenkor,jönnek a gémek,épp annyit piszkálnak,hogy valahogy fusson(Rage),oszt' le van sz..va az egész utána,ezzel csak azt érik el,hogy majd szépen vesznek nvidiát karácsonykor,mert senkinek nem lesz kedve a karácsonyi szezongémeket a karácsonyi ajándékcuccokon,pl.videokarin vackul játszania,driverben reménykedve.

    Eleve nem értem,hogy az ATI abból él,hogy videokarikat ad ki a játékokhoz.A játékgyártók abból élnek,hogy játékokat adnak el a videokártyákra.Akkor mi a búbánatért nem képesek ÖSSZEDOLGOZNI????Miért kell minden gém megjelenése után driverre várni?A fejlesztők nem láttak még valódi mai gépet,csak emulátor,hogy minden,ami megjelenik,szar manapság?
    Nincs pénz venni pár mostanság használt videokarit?5-6 típus lefedi azokat a kártyákat,amikkel érdemes manapság játszani....Meghát érdekes,az újságíróknak adnak tesztpéldányt,de az nvidiának és az atinak nem küldenek,hogy gyerekek nézzétek már meg,nehogy baj legyen???
    Nevetséges az egész,az ember annyit penget egy videokariért,mint egy konzol,és a csodában reménykedik,ha kijön egy gém...Mintha vennék egy Porschét,ami úgy menne csak,mint egy Lada,mert várni kéne,hogy kifejlesszék hozzá az üzemanyagot,amivel tudja,amit tudnia kell,és minden tankolás után csak reménykedne az ember,hogy hátha ezzel most jobban megy :DDD

    Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Új hozzászólás Aktív témák