Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • addamka

    őstag

    Sziasztok,

    Egy gyors tapasztalatmegosztás:
    a cikk hatására, no meg hogy már próbáltak lehúzni kamu diagnosztikára hivakozva ("benne vót a hibakód, de etűnt mire jönni teccett-e...") rendeltem egy ilyen vGate adaptert még bő egy hónapja, múlt hét vége fele megérkezett.
    Az első ismerkedés némi agyvérzéssel kezdődött. Megvettem a Torque-t Play Store-on, Galaxy Tab 2 7"-re (CM 10.1) telepít, eszközhöz csatlakozik, majd a Torque közli nincs kapcsolat. A Tab szerint meg de van. Az adapteren a link led nem jelzett semmit. Az agyvérzés után próba telefonokkal (Motorola Atrix 2 - 4.1.2; Motorola Milestone - CM7), velük tökéletes, megy a kódkiolvasás, élő adatok, stb.
    A szépséghibája az, hogy a Tab-hoz vettem autós tartót, így jobb lenne, ha azon menne, de mivel csak esetenként lesz használva, túlélem. Lehet a CM 10.1-ben van valami gubanc, de a gyári ROM ettől még nem lesz opció az életben még egyszer, így majd próbálkozok vele később :)

    Az autó amúgy egy Citroen C3 1.6 benzin, 2003-as évjárat, megáldva a csodás Sensodrive váltóval. Na pl. azt nem tudom, a váltóból tud-e bármi adatot kiolvasni, de remélem egy ideig nem lesz alkalmam kipróbálni, mert ha abba hiba van, az 6 számjegyű buli :)

    [ Szerkesztve ]

    Jobb keveset érteni, mint sokat félreérteni.

Új hozzászólás Aktív témák