Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • repvez

    addikt

    válasz Foglalt név #93 üzenetére

    Persze, hogy nem lehet jol leirni mikor egy eléggé szerteágazó és bonyolult téma amit nem lehet egyszerüen mélyrehatoan és minden réászletre kiterjedöen elmegyarázni , föleg nem egy forumkommentben .
    ÉS igen sokan összekeverik a dolgokat és sztem a trollokkal van a legkisebb gond, csak manapság már öket sem tudják egyesek kezelni.
    A trollok csak önmaguk szorakoztatására direct az ellenkezöjélt állitják a dolgoknak és annak örülnek ha valakit ki tudnak boritani és folyamatosan reagálnak a szivatásra.
    CSak ha ugye ezt névvel cimmel csinálná akkor lenne pár olyan kevésbé toleráns és humortalan ember aki nem érti ezt és ahogy irták, megtalálná a modját, hogy személyesen vegyen elégtételt.

    DE a legnagyobb gond nem ezekkel van ,hanem azzal amikor már szervezett keretek között probálnak az emberi normákat ledönteni és megváltoztatni anélkül, hogy a hosszutávu hatásaiba belegondolnának. ide vehetjuk a BLLM, A cencel culture, az LGHDTV+ dolgokat.

    ÉS én sem értem, hoyg miért kell valamit eltörölni ami megtörtént már régen ,de azota sokminden változott.
    Mindenki személyesen és nemzetileg is találna olyan dolgokat a történelmében ami a másikra nézve sértő vagy elfogadhatatlan, de abban az idöben igy alakult azon akkor sem tud változtatni ha most egy szobrot ledönt vagy kitörni a könyvekbol.
    Azzal csak pont azt éri el, hogy nem ismeri meg a következo generácio és akár ujra megtörténhet, mert nem tud tanulni a multbol.

Új hozzászólás Aktív témák