Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bajgunar

    aktív tag

    válasz Lidl #6 üzenetére

    Ezek a "Virtuális" hulladékok ~5k-et se érnek. (annyit is csak a Brand miatt).
    Ennyi pénzért 100* jobb sztereó füles van. Kicsit (nah jó ~duplájáért) többért meg már valós 5.1, 7.1 is kapható.

    Én is Medusa-val kezdtem. Aztán lett a Roccat Kave, majd ebből is a legújabb az XTD 5.1 analóg.
    De kizárólag és csakis JACK dugós! Nem tudom, hol lehet -e még kapni. De "ha" megadná magát, én sem tudom mire cserélném. Ami real 5.1/7.1 és jack dugós!?
    Ezt még egy gamer csajszitól vettem át, aki egy kiállításon nyerte, bontatlanul anno 15k -ért (neki nem kellett)! :D Nem tudta mit ad el... :C
    A valós 5.1 meg igenis BRUTÁL ! :K :Y Játékoknál! Iszonyat előny. Multinál? Kaptam párszor az ívet, hogy csalok! Dehogy csalok.. 5.1 elárulja egyből, hogy merre az "ellen". C49HG90-el meg, azt is látom, amit más nem. :U Viruális 5.1-el hallasz mindent, csak azt nem hogy az most elölről jön a hang, vagy hátul. Mert ~körbe hallod, mindenfelé. Az agyad meg, mivel nem látod elöl a hang forrását, automatikusan tudatostja veled, hogy hátulról jön. De 2 (1-1) membrán nem tud több irányból hangot sugározni, csak 1-1.

    Minek hirdet az, aki nem tud reagálni privire? Törölje a hirdetését, meg magát is... Csak teleszemeteli az oldalt...

Új hozzászólás Aktív témák