Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • katt777

    félisten

    válasz Ed3r_X_ #63 üzenetére

    Nem én közöltem en bloc a másikkal, hogy "hülyeség", amit ír. :U Mindeközben leírod, hogy ami nem DX12, az mégis DX12, gratula. :C Persze van, akivel mindent el lehet hitetni. Vegyél egy GTX960-nal szerelt laptopot, aztán majd meglátod, magam miatt nem aggódom. ;)
    És nem, nem DX12-es (akkor sem, ha a templomban ezt mondják, vagy azok, akik érdekeltek a készletsöprésben). Inkább te nézd meg a tesztoldalt.
    Szakmai érv nem trollkodás, nézz utána a szó jelentésének. ;)

    Szerk: Látom, kevered a szezont a fazonnal. Attól, hogy a DX támogatja a régebbi VGA-kat, azok még nem fogják támogatni a DX12-t, főleg, mivel a DX sajna nem képes hardveres utasításokat beléjük égetni. Tehát szoftveres emulációt alkalmaznak, amivel visszajutottunk az alapvető tényhez: lassúak lesznek. ;)

    rudi: Eddig még minden hasonló hardverajánlóban találtunk többen is ugyanazt jóval olcsóbban. ;) Ez tény, nem rosszindulat, a drágább shopok a támogatóitok, ez van, fölösleges megsértődni rajta. Ha most még nincs is olcsóbban (csak mert nem forgalmazzák), lesz. ;)
    Nem vagyok elájulva a DX12-től egyáltalán, csak tény, hogy a DX11-es VGA-k lassúak lesznek DX12 kód futtatásakor. Hogy neked anyagilag nem éri meg erről írni, és más vélemények nem tetszenek, az más tészta.
    Volt alkalmam néhány DX váltást megérni a DX kitalálása óta, és láttam nem kevés programot megborulni a következő DX generációval, tehát ezzel minden támogattál, csak a saját érvelésedet nem. ;) (Hány DX7-es programnak kellett DX8-as patchet kiadni, hány játék meg nem is futott már, stb...) Mi több, az is feltűnt már sok-sok évvel ezelőtt (közgazdasági tanulmányaimról nem is beszélve), hogy nem a piac diktál, hanem a gyártók, tehát méretes, bár marketingben megszokott képmutatás a "piacra" hivatkozni. :R Rá fognak kényszeríteni mindenkit a DX12-re, ami miatt meg kell venni majd a DX12-es hardvereket, ahogy tették ezt korábban is. Talán éltél már akkor, amikor DX10-esnek adtak el DX9-es játékot, letiltott DX9-cel, csak hogy Vistára és DX10-re tereljék a népet (az a rohadt piac :DDD ) nem volt olyan régen. :U Hogy ezen megint sokan kaszálni akarnak, az az üzleti életben természetes.
    Az idő mellesleg - az elmúlt évek tapasztalatainak fényében - úgyis engem fog igazolni, addig meg felesleges vitázni, amíg nem látjuk gyakorlatban is, mi igaz a marketingdömpingből, és mi nem. :R

    WZP: A szigetes csak a fesztivál ideje alatt használható. :)

    [ Szerkesztve ]

    Funkcionális analfabéták kíméljenek!

Új hozzászólás Aktív témák