Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • nemlehet

    őstag

    Én is megszólalnék, mert bár nekem nem ez a gép van, de nagyon hasonló.
    Asus G56JR i7-4700 HQ+GTX 760M 2 GB+8 GB RAM, 1080p matt IPS, billentyűzetvilágítás, AC wifi. Én ezt 280k-ért vettem itthon, beleraktam még egy 240-es SSD-t, a benne lévő HDD-t eladtam így az alig került pár forintomba.

    Miért ezt vettem? Fontos volt nekem a MATT fHD kijelző. Fontos volt a billentyűzetvilágítás. Ez a két kritérium nagyon kevés versenyzőt hagyott csak a mezőnyben. Üzleti gépből van ilyen, de az 2x ennyibe került volna. Fontos volt a korrekt hardver is mert CATIA és Inventor használathoz kellett. Szóval vagy választhattam, hogy egy szarabb felszereltségű üzleti, vagy ez. Ezt választottam és nem is bántam meg.

    Igen, ez nem hasonlítható egy asztali géphez. De alig több mint 2 kiló oda viszem ahova jól esik, a lyukasóráim alatt is gördülékenyen tudok dolgozni az 500 darabos összeállításaimmal, nagyon szép kijelzője van és meglepően jól bírja az aksi. (böngészéssel, word irogatással, pdf olvasgatással majdnem 4 óra közepes fényerőn)

    Játszani is tudok vele gond nélkül. Batman Arkham játékok maxon futottak (jó a physx-et levettem meg talán az árnyékot) és 1 óra után se szaggatnak. Borderlands 2 szintén jól ment, Lords of the Fallen, Force Unleashed 1-2, LoL, HotS, Left for Dead 2, Team Fortress mind mind magas beállítások mellett értékelhető fps-el futnak (40+). Igen, nem ezen fogsz ultrán 60+ FPS-el GTA V-öt tolni. Igen, nem ez lesz az a gép amivel te megdöntöd a 3D mark rekordot. Lehet itt sznoboskondi, hogy 60 FPS alatt nincs élet. De ha a konzolgamerek millióinak jó 30 FPS akkor PC-n az miért elviselhetetlen. Igen jobb a 60. De nem létszükséglet.

    A cikkben szereplő gép ennyiért drága. DE. Lehet ésszel is vásárolni. A fenti kiépítés azért drága mert van benne SSD és win. Az kapásból kb minusz 70k. De inkább 80, mert az SSD-t mindig nagyon drágán számolják a gyártók.

    Kicsit elbaszott ezt gamer gépnek nevezni, mert nem az, legalábbis a jelenlegi elfogadott gamer értelmezés szerint. Ez a gép alkalmi játékosoknak van akik egy jó minőségű gépet akarnak ami még megfelelően hordozható, de van benne bőven kakaó.

    Nokia 3310->3410->3100->6500 Slide(RiP Nokia)->Acer Liquid Metal ->Xiaomi Hongmi-> Xiaomi Redmi Note 3

Új hozzászólás Aktív témák