Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bocsika

    aktív tag

    Én egy kicsit elfogult leszek mivel 1130-am van. Akkor ez volt a legjobb amit meg tudtam venni. Most átlagosan 30E el drágábban adják (mo és az 5% os áfaemelés miatt, persze)
    A tükröződés gyorsan megszokható. Már csak a kijelző kávája zavar néha. A 15,6" az nem is olyan sok. a régi gépem (15,4) táskájában hordom és a szélessége az ugyan az de alacsonyabb vagy 2 centivel, így jobb mikor ölemben van vagy suliban a padon stb. a tapipad szerintem nagyon jó hogy így csúszik. Pontos és kényelmes és ha nem hajolsz fölé akkor nem is kell piperetükörnek használni. Ha nem a felületek síkjába néz az ember vagy nagyon durva a világítás nem is látszanak az ujjlenyomatok. (segít egy kis zsír amit széttörülget rajta az ember) A "lakkozott" felület nem is sérülékeny (3 hónap, napi 8-10 után sincsen semmi baja). A koli szoba pora viszont annál jobban látszik rajta. (ez a pösti levegő). Hangja csak akkor zavaró ha teljes csöndben használjuk a gépet. (koliban ez nem fordul elő, de itthon igen :( ) Hát a ledek mindenfele. Jó mert mindig van valami fény a gépeléshez, meg simán meg lehet találni éjszaka a gépet. A gépet viszont teljesen áramtalanítani kell mivel az oldalán a tápkábelnál is van led ami pont felém néz és teljesen bevilágít. Ha az ember szeme megszokja sötétet akkor még talán olvasni is lehet nála. Amúgy biztos környezettudatosság miatt világít így hogy áramtalanítsam a gépet hogy ne legyen elektroszmog.
    Amúgy jó kis gép ez.
    A SIS chipset memóriakezelésén röhögtem egyet.
    Enyém
    PM45 chipset (Everest 5.3) 2000mhz, Vista minden frissítéssel
    memóriaolvasás: 5645 MB/mp
    memóriaírás: 4128 MB/mp
    memóriamásolás: 4375 MB/mp
    memóriakésleltetés: 81,3 ns

Új hozzászólás Aktív témák