Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tim82

    nagyúr

    válasz joysefke #27 üzenetére

    Átnéztem a kedvedért (és a többiek kedvéért) is a cikket, sehol sincsen leírva, hogy ez a tökéletes hordozható gép üzleti célokra. (Ugye, a végén ott van az a kitétel, hogy a felbontása erre nem az igazi.)

    Azt sem egészen értem, hogy az üzleti és az irodai felhasználás egyesek fejében miért 100%-ig azonos. :)

    Ez egy minőségien összerakott cucc. Sajnos, a megszokott Atomos belsővel, a kijelző felbontásán sem változtattak, de olyan az összeszerelése és a szolgáltatáskínálat, ami alapján egyértelmű, hogy pont nem a McDonald's-ban / WestEnd-ben public wifin social networking-ező emberkék a célközönség. Nem az első egyébként a maga nemében, már említettem a HP Mini 510x-szériáját.

    Például egy mobil üzletkötőnek nincsen szüksége feltétlenül a nagy kijelzőre és az optikai meghajtóra. Ellenben a kis méretre, beépített mobilinternet-hozzáférésre, hosszabb (6-7 órás) üzemidőre, megnövelt adatbiztonságra (ujjlenyomatolvasó stb.), strapabíró és mégis elegáns kivitelre annál inkább. Ezeket az elvárásokat a 1018P simán teljesíti. Az más kérdés, hogy minden szolgáltatáskínálata és minősége ellenére nem lesz belőle státusszimbólum az Armani öltönyös felsővezetők körében, mint az üzleti csúcsszériás notebook-modellek.

    "You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

Új hozzászólás Aktív témák