Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bakagaijin

    tag

    ??? Ezzel mintha azt sugalnák, hogy a mostani (v. régebbi) hűtők nem lennének alkalmasak non-stop üzemre... Pedig debizony, csak ne csúszó-csapágyast válassz...

    Coolink dual-ball (breeze) 2002 (2003?) óta non-stop, Whisper Rock II (ez még alu magos http://www.pcgameshardware.de/screenshots/250x375/2002/07/whisperrock.jpg) ez is vagy 2002 óta megy non-stop, semmivel nem hangosabb mint 8-9 évvel ezelőtt. Mellesleg lifetime warranty... Az alaplapi csúszócsapágyast eközben vagy 2-szer cseréltem végül ráragasztottam egy nagyobb rezet helyette hogy kuss legyen... Szerintem másoknak vannak még durvább tapasztalataik... bírják ezek, nem az idő végez velük, hanem a proci hőtermelése igényli ki a nagyobbat. De egy kiszuperált venti tökéletesen életképes még hosszú évekig egy autóban, vagy most a nyári melegben :).

    Emlékeim szerintem valahol 2000-2001 körül volt a váltás az iparban, amikor elkezdtek halk ventiket fejleszteni, előtte nem nagyon kellett mert nem volt akkora hőleadás. Viszont a procik kitermelték az olyanokat mint a FOP32 pl :), szóval megindult az igény az "élhető" és mégis hatékony ventik felé :)... Öreg vagyok...

    Kedvelem az AC-t, jók a hűtőik, de ez most elment marketingszöveg irányba...

Új hozzászólás Aktív témák