Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • (ex)Cat

    senior tag

    válasz Gáben81 #78 üzenetére

    Nem arról van szó, hogy nem elég egy edzéshez, meg úgy általában nem elég egy napra az óra akku ideje, hanem arról, hogy ennél többre nem és kényszerítve vagy arra, hogy naponta töltsed.

    pl. nekem heti 4 kondi edzés kb. 1-1.5 óra, heti 4-5 kerékpáros edzés, 1.5-4 óra, + a napi kismillió messenger, mail értesítés pont eléggé lemeríti ahhoz, hogy muszáj legyen este töltőre tenni. És persze ez általában nem gond, kivéve ugye ha épp úton vagy valamiért, vagy esetleg hosszabb edzésed van, pl. nekem nyaranta azért többször is van 4-600 km-es biciklis túra, amiből az első még belefér 24 órába, de az utóbbi már nagyon nem. Persze tudom, nem ez a cél vele és nem is azt hiányolom, hogy bírjon ki 24 óra GPS rögzítést, mert ilyen óra azért nem sok van a piacon. De az igenis zavaró, hogy ha utazunk 3-4 órát 1-1 verseny, vagy edzés kedvéért, ott letoljuk a távot, aztán onnan hazafelé már elég necces, hogy még él az óra a már említett értesítések mellett persze.

    Kinek mi a fontos, ezt abszolút aláírom. Én ma is azt mondom, hogy a legjobb órám volt az AW4, gyakorlatilag minden szempontból. Kivéve az akkumulátor időt, mert az iszonyat gyatra. Oké, hogy fürdéskor felcuppantod, feltölt valamennyire, bár nem tudom a 10 perces zuhanyzás mennyire elég neki, de legyen. Ez akkor is egy kényszer, mert ott kell lenni a töltő közelében már akkor, nem érsz rá másnap délben feltolni. Ez van. A tudása viszont vitathatatlan. Ezért imádtam én is.

    Amúgy meg GPS gondok mindegyiknél előfordulnak. A Garminra szerintem pont kissé kevésbé jellemző, de tény, hogy nekem az AW4-gyel sem volt ezzel soha problémám.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák