Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gáben81

    senior tag

    Nem értem ezt az akku parát…igen karcsú valóban, de:
    Mi az, hogy nem lehet rendes edzésre használni??? 4 éve van AW-om, heti kilenc 10.00-t edzek, évi 5-6000km-t futok, soha semmi gondom nem volt vele, egyszer nem hagyott cserben, soha nem volt szinkronizálási probléma, nem úgy mint a fentebb említett márkának szokása. Hetente van 2-3 órás hosszú futásom, bőven kibírja és közben csak ez van nálam es erről szól a Spoti is…több ismerősöm is vett Fenix 5öt pl, mennyit szívták a GPS-ével, össze-vissza mért nekik… nem akarom ledegradálni, mindkettőnek más a célközönsége de azért szerintem egy 200 000 Ft-os sport óránál meg ne kelljen már ezzel szívni. A legfontosabb dolgokat a távolságot a magasságot és a pulzust (mármint a csuklósok között) nagyon pontosan méri és szerintem ez számít igazán.
    -9-10 órát ez is kibír, legalábbis nekem a túrámat tudta rögzíteni ennyi ideig.
    Ha zenét hallgatok róla akkor is elmegy az edzés rögzítése 5-6 órát minimum.
    Nyilván ez nem az az óra amibe ultrát kell futni és körbe futni a Balatont, de nem is céleszköz.
    A másik meg az, hogy hazajövök rácuppantom a töltőbölcsőre és amíg lefürdök addig feltölt.
    Szóval én kíváncsi lennék, hogy a legtöbb ember aki itt hőbörög, hogy azok vajon mennyit edzenek és mire nem elég nekik.

    Igen kevés az az akku idő, de erős a tudás és ez kompenzál nálam .

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák