Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sys85

    veterán

    válasz ateszapa748 #2990 üzenetére

    Én is Edge-ről jöttem. :)
    Teljesítmény:
    Átlag fehasználó kb semmi különbséget nem érez,ami különbségek esetleg vannak,az jobbára az operációs rendszerek különbözőségei miatt lehetnek,azokat meg ne hasonlítgassuk össze,full más az ios és az android. :)

    Akku:
    Egyértelműen az Edge a durvább.Készenlétben sok különbséget nem érzek,de az iphone ilyenkor kevésbé merül szerintem.Telefonálásban viszont csúnya köröket ver az iphonera az edge.Netezéssel/youtubeozással se túl nagy a különbség.
    Ha játszol,sokat fotózol/videózol,navigálsz akkor az Edge sokkal jobban bírja,a szifon akkujába ezek nagyon beletudnak harapni.
    Edge gyorstöltése nagyon hasznos. :)

    Fotós/videós képességek:
    Nagyjából hasonlóan teljesítenek.Az edge kicsit élesebb képeket lő,a szifonon szebbek a színek,nem húzza túl a szoftver.Részletességben kb egál.Este az Edge kicsit jobb,kevésbé zajosodik,viszont az 1 tónusú vakuja miatt kevésbé részletesek a közeli képek,de távolra jobban "visz",mivel erősebb mint a szifoné és fehérebb sokkal.
    Optikai képstabi a szifonban jobb,sokkal finomabb videókat lehet vele rögzíteni
    A gyári fényképező app Edge-n jobb,van manuális mód.
    Edge manuális fókuszálásnál derít,így tuti jó lesz a fókusz,szifonon ilyen a mai napig nincs,amit rohadtul nem értek.
    Edge sztereóban rögzíti a hangot,szifon mono (szintén érthetetlen).

    Kijelző:
    Amoled vs IPS,személyes preferencia kérdése kinek melyik jön be,személy szerint én mind2-t szeretem.
    Amoled elképesztő színekre képes,az igazi feketék miatt a kontrasztja nagyon durva,a felbontás miatt élesebb a képe,de a QHD szerintem felesleges (ha nem VR-ozol,de ahhoz meg kevés).
    IPS természetesebb,nekem kicsit kellemesebb ránézni,a közel HD felbontás nekem elég 4,7"-en.

    Hirtelen ennyi jutott eszembe. :)
    Ha érdekel még valami,nyugodtan kérdezz. :)

    #Honda Hornet 600 CB600FA PC41#Ford Focus Mk3#

Új hozzászólás Aktív témák