Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • janeszgol

    félisten

    válasz peti_s #687 üzenetére

    #687: miért gondolod, ohgy a TSMC technológiája gyengébb?

    #670: A legtöbb ember meglát egy régi órát, és elhessegeti a "mi ez a szar" felkiáltással. Nincs értéke.

    #632: megnéztem a képeit. Ha nem nagyítasz bele, jók. Amúgy zajtenger. De a sony sosem volt alkalmas az "előkapom és fotózok" minőségéről, pedig a legtöbb ember tuti így használja a telefon kameráját. Ez lenne a lényege. A telefonok a kompaktok kiváltói. Egy kompaktnak meg alapvető kötelessége az "előkapom és lövök" minőségi képek készítése (amúgy ezt fejlesztik leginkább a kompaktok szoftvereiben).

    #686: Szoktál nézni Heti Hetest? Már fél éve nézzük, ahogy Ábel Anita lóbálja az 5S-t. Hajdu Steve is elkezdte már. Aztán meg beszélgetnek az éhezésről. :) Én régen voltam Apple fan, akkor sokkal több nagyképű almás volt. Ma már nagyon ritkán látok ilyet. (Mondjuk a tini korosztályban nem mozgok.) A helyüket átvették a WP-sek. Nekem most azok nem szimpatikusak. Pláne a tekintetben, hogy idén február környékétől használhatatlan lett a WP. Újraindul, kifagy a böngésző, lassú (bár ez a fícsőr mindig benne volt). Egy android 4.1.2, 4.3, 4.4 sokkal használhatóbb a minden napokban. (Telefonban ha valami újraindul, nálam az a legnagyobb hiba. Akkor aztán lehúzom a mélybe.)

    [ Szerkesztve ]

    2024: nem lesz kegyelem a HMD-féle hulladékgyáraknak.

Új hozzászólás Aktív témák