Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • ToniSoprano

    addikt

    válasz Braddock #476 üzenetére

    És azért tegyük hozzá, hogy amit linkeltél, az a 8 GB-os változat, amit meg nem is tudok értelmezni, sajnos.
    Én egyébként már a 16GB-os változatokat sem tudom értelmezni, most ezt hogy lehet eladni pár év múlva.

    Meg van az a történtet, hogy Németországban 50 EUR havi előfizetésért elvihető az Iphone 6, gondolom az a 16 GB-os változat, amit én továbbra sem tudok értelmezni, úgyhogy szerintem inkább a 64GB-os változat árát kéne megadni.

    Németország esete: Jójó tehát kifizet havi kb 16 ezer Ft-ot, és 380 ezer Ft-ot kifizet 24 nap alatt a szolgáltatónak, kap egy (szerintem erős kompromisszumokkal használható)16 GB-os 220 ezres telefont, és ingyenes a net, és a beszélgetés, de nem szabad elfelejteni hogy ez Németországon belül, és kap a mobilszolgáltató egy korrekt ügyfelet. Azért egy német csávó 2 év alatt azért jár külföldre ott a hívásokért, internetért, a külföldre történő hívásokért, SMS-ért már fizetni kell, valószínűleg ahogy itthon is, én sokat szívtam ezzel amikor a magán telefonom előfizetéses volt, maradt még keret de külföldre, külföldön nem tudtam használni. (Szóval én is sokat szívtam ezzel, mert külföldön él a nővérem. Tényleg egy kérdés a T-mobilon a mobil hálózaton korlátozták a skypot, ezeket, mert nem nagyon működnek már régóta, (korábban tök jól működött)? Azt tudom pl. hogy pl. Hollandiában ezeket a programok nem használhatók a mobilinternet a hálózaton.)

    Itthon sajnos kicsi a piac, nem nagyon bővül, sok volt a lelépés, hamis személyis vásárlás stb. és nem olyan fizetőképes a kereslet, nem éri meg ilyet ajánlani. Van egy ismerősöm szolgáltatónál aki árazással foglalkozik, azt mondja itthon nagyon ráfizetés ez a buli sajnos.

    Egyébként szerintem a 64GB-os Iphone 4S 65 ezerért, ha okés eléggé megéri szerintem jó telefon az, főleg ha IOS 6-tal lenne, az nekem sokkal jobban tetszett, egyszerű, letisztult volt, ami nekem bejön.

    Tényleg az IOS-nél az ikonokat le lehet cserélni, valami egyszerűbb, letisztultabbra, mint ami az IOS 7-ten van?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák