Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • tylerddd

    veterán

    válasz kali #7030 üzenetére

    Érdekesen alakult ez a Telekomos dolog, meg a lefedettség is. Itthon és ahol dolgozom, már nagyon rég 3G van tökéletes lefedettséggel. Egy tőlünk 5km-re lévő másik településen 3G sem volt eddig. Most, h nagyobb lett a 4G-s lefedettség, ezen a helyen lett LTE, a munkahelyem településén is, itthon viszont csak 3G van. Pedig reménykedtem, hiszen korábban is írtad itt, h az LTE nem szívja annyira. Kár, h ezeket a hálózatokat nem lehet külön kapcsolgatni a rendszerben. Azt se értem, h ez most iOS vagy szolgáltató függő, hiszen korábban linkeltek itt azt hiszem Telenorosok olyan képet, amin látható, h náluk külön kapcsolgatható 2G-3G-4G, bár ez sem mindegyik készüléken, a beszámolók alapján. Ugye függő-nem függő dolog itt nem játszik, mert ha jól tudom, a Telekomon kívül a másik kettőnél nem volt i5S. i4S-en én kinyomtam a 3G-t, mikor nem kellett a nagy netsebesség, mert a maileket vagy akár FB értesítéséket tökéletesen behúzta a lassabb nettel is.

    @ Tibee86 Én sem cserélném le, mert ezen kívül maximális az elégedettségem, míg a Z3C-be azért bele tudnék kötni. Meg hát ugye azon nem iOS van, amit én megint csak nagyon kedvelek, ill. a köré épített Apple rendszert, lassan 4 éve.

    Egy ellenérv az automata fényerővel szemben, mert most azon van: itt ülök a laptopnál, asztalnál. Kb. 50 fokos szögben látok rá a telefonra (mindig ugyanott van a teló ilyenkor). Jött egy naptáras értesítés, amit full fényerőnél láttam eddig, most fel kellett emelnem a készüléket. Bukta. Nem kaptam sérvet az emeléstől, de ne én alkalmazkodjak már a telefonhoz ... :DDD

    [ Szerkesztve ]

    Csak egészség legyen, meg térerő!

Új hozzászólás Aktív témák