Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kismaci

    tag

    Drága Édes Mobilarénás Fiúk!

    Ezúton szeretném Nektek hálatelt szívvel megköszönni a tesztet.
    Egyetértek a végkövetkeztetéssel, azt a kijelentést az Apple esetében NAGYON durvának találom, hogy "s nem sokkal marad le a négymagos vetélytársaktól." SOHA ebben az életben nem gondoltam volna, hogy ilyet olvasok egy iPhone-ról...

    Szóval szeretném Nektek nagyon megköszönni, hogy segítettetek eldönteni, melyik telefont vegyem (mármint végleg): HTC One X-et, vagy iPhone 5-öt. HTC One X lesz, mert Nálatok is jobban szerepelt, mint az 5-ös.

    Még nagyon sok ilyen tesztet kívánok nektek!

    Üdvözlettel:

    Kismaci

    :R

    Ronda és fiiiinom!

  • Kismaci

    tag

    válasz sirály12 #26 üzenetére

    JELENLEG ez akár igaz is lehet!
    Most 350-ért próbálják adni a 64-es verziót, előfordulhat, hogy plusz 200k-t nem fizet ki valaki.. :D

    Én vacilláltam, és itt a tesztben a videó alapján a KELLKELLKELL volt bennem, aztán elolvastam a tesztet: nem csúcs kamera, nem tud nagyfelbontású fotót videó közben, és így tovább. EZ UTÁN egy másik lapon megnyitottam a HTC One X tesztjét és összenéztem a verdikteket.

    A döntés nem gyengén egyértelmű számomra...

    BÁR!! Az iOS-t sem hagyom el, lesz új iPod Touch a birtokomban. :)

    Ronda és fiiiinom!

  • Kismaci

    tag

    Az a kedvencem az összes 5-ös fórumban, mikor jönnek az iPhone védők, hogy: minek térkép, úgysem használod. Minek NFC, úgysem használod...

    Apropó, NFC!
    Mondják Bogék itt a tesztben, hogy nincs adatátvitel, erre nekem azonnal beugrott, hogy fogadni mernék rá, hogy egy, de max két év múlva lesz egy olyan megoldás, egy olyan kiegészítő, hogy ki tudod húzni magát a csatlakozót (az USB-t), bedugod a gépbe, a lapkára ráteszed az NFC képes telefonodat és máris indul a szinkronizálás... teljesen reálisnak tartok egy ilyen szcenáriót...

    Ronda és fiiiinom!

  • Kismaci

    tag

    válasz Dany007 #1067 üzenetére

    Válaszom arra, hogy miért is kell... nem, nem kell a szó olyan értelmében, hogy meghalok, ha nem veszem meg. :)
    Viszont... legalábbis ugye én magamról beszélek... én eléggé kötődöm a tárgyaimhoz, a telefonomhoz is, jelenleg, már harmadik éve, megelégedéssel használok egy HTC HD2-t, imádom. 2009. novemberében jelent meg, abszolút a csúcsot képviselte.

    Nomost. Nem szeretném akármire lecserélni. Nekem nem mindegy, milyen telefonom lesz utána. Februárban beszereztem egy iPod Touch-ot, nagyon bejövős, imádom a kicsikét. Épp ezért érdekelt az ötös iPhone, de olyan szinten... mondom, ha a HTC a HOX-szal, a Samu az SGS3-mal ezeket tudja, MIVEL jöhet ki az Apple?

    Azért nem vettem meg előbb a HOX-ot, mert megvártam az iPhone 5-öst. Mert az iPhone UTÁN szokott loholni a többi gyártó, most az Apple elnézte az irányt: nem neki kellett volna a többihez felzárkózni, hanem neki kellett volna mondjuk IGZO kijelzőt pakolni a telefonba, belerakni egy rohadt erős HW-t és OLYAN SZOLGÁLTATÁSOKAT, amikről nem is tudtuk, hogy kell nekünk! Előremutató dolgokat. Amik lehet, hogy parasztvakításoknak tűnnek, később nem tudunk meglenni nélkülük. NEKEM ez volt az Apple.

    Erre eljőjöttek a ráncfelvarrással, a többiek után rohanással, hogy kirakták a jól működő Google maps-ot a streetview-vel együtt, teljesen kész. PLUSZ: láttam összehasonlítást a HOX és az 5-ös kijelzője között, hát... a HOX-hoz képest fakóak az 5-ös színei, nem gyengén... az a szeptember 12-i bejelentés nekem olyan volt, mint egy nagyon kemény arculcsapás, nem tudom, ki hogy van vele.

    Még egy megjegyzés: VISZONT! az Apple egy termékében megcsillantotta az előremutató, innovatív megoldásait: az új iPod Touch-ban én teljesen kész vagyok a kipattintható akasztótól - többek között ezért IS lesz Touch-om a HOX mellé...

    Apropó! Épp egy perce láttam a BBC News-on, hogy az Apple elnézést kér a térképalkalmazás miatt és kéri a felhasználókat, használják a konkurenciáét...
    WELL...

    Ronda és fiiiinom!

  • Kismaci

    tag

    válasz nord_ #1077 üzenetére

    Óhajod számomra parancs! :D

    HTC One X vs iPhone 5

    (#1088) Keldor papa:

    Érdekes. Nagyon sokáig én is aprónak tartottam, de nem tudom, mit csináltak az Apple-ös srácok, de ÉRZETRE nem veszed észre, hogy kis picsa kijelző. Azon kaptam magam, hogy szívesebben nézek FB-ot, meg méleket a kis picsa kijelzős iPod Touch-omon, és nem tudom, hogy csinálták.

    Na majd a jövő héten a One X-emen megvizslatom...

    Apropó, Bog és Dr. Kind! Átugrottam vagy tényleg nincs kirészletezve úgy a kijelző, hogy napfényben hogy olvasható?

    [ Szerkesztve ]

    Ronda és fiiiinom!

  • Kismaci

    tag

    válasz manchester85 #1109 üzenetére

    Azért az amcsiknak is baromi drágán adják... ebay-en a 16-ost se látod 1000 dolcsi alatt.
    Majd amikor kb. 2 hónap múlva elül a hype egy kicsit, akkor felrakja az Apple is a .com-ra kártyafüggetlenül ezzel a 6-7-849 USD-os áron.

    Namost. Ha cca. 170-180-ért meg tudja valaki oldani, hogy egy jó telefonja legyen...

    UGYANAKKOR én az Expansys-tól tegnap este rendeltem meg a HTC One X-emet (végül így döntöttem a kettő közül), bőr tokkal, 6k feletti postaköltséggel is bőven 150 alatt vagyok (148.300 körül)... nem mondok semmit, nem akarok senkit semmiről meggyőzni, mindenki eldönti, melyik számára a legjobb telefon.

    Az Apple iPhone ott tud győzni, hogy a teljesen numb felhasználók is azonnal használni tudják...

    Ronda és fiiiinom!

  • Kismaci

    tag

    válasz Tibee86 #1116 üzenetére

    Mert legutóbb is így volt és tudni lehet, hogy a 4s árát kapja meg. Ami 649, 749 és 849 USD.

    Ronda és fiiiinom!

Új hozzászólás Aktív témák