Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • RAMb0

    tag

    válasz Themes #16355 üzenetére

    Ha a sebesség fontosabb, mint a biztonság/adatvédelem, vagy a megbízhatóság, akkor nincs több kérdésem a témában. :D

    Én mielőtt eladtam volna a 4S-emet nem éreztem olyan egetverő lassulást, amiért minden áron vissza akartam volna állni az iOS 6-ra. Így pont ezért nincs igazán elképzelésem, hogy milyen mértékben lassulhattak a downgrade-elt készülékek (esetleg túl sok app, vagy közel 90%-osan kihasznált tárhely a készüléken?). De biztos velem van a baj, mert a mostani robotos készülékem mellett a 4S-em atom stabil, száguldó őrült volt, de tényleg. Szóval ezért állok (perpill ülök) értetlenül eme cselekedeteitek előtt. :)

    Ennyi erővel, hogy ne csak almás szemszögből nézzem, ez olyan, hogy valaki visszarakja a 4 éves gépére a Windows XP-t, mert az húúú de gyors lesz attól. :D De közben már semmilyen támogatás nincs OS szinten rá egyáltalán. (igyen, az alma sem támogatja tovább a régebbi iOS verziókat, nem véletlen van, hogy ha szerenéd az adataid, a rendszered, készüléked biztonságban tudni, akkor azért érdemes felfelé frissíteni, nem pedig lefele)
    Mert ha bármilyen szoftveres bug előjön, akkor majd minden hivatalos alma boltban/szervízben/támogatói fórumon azt fogod kapni, hogy:
    "Ja, iOS 6-od van, az már régi, tedd fel a legújabbat, különben is, ha a 9-es első kiadás után már volt plusz egy update és feltetted, akkor nincs lehetőség downgrade-re eggyel visszább" ;)

    Ha ezeknek a fényében is megéri Nektek, pláne, hogy JB-vel csináljátok, nincs több kérdésem. :D
    A probléma valószínüleg bennem van. :)

    Köszönöm a kimerítő választ. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák