Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #86564352

    törölt tag

    válasz Mezcal #65 üzenetére

    Az jó, ha elégedett vagy vele. Reméljük majd Android14-et is megkapja. Számomra nem opció, mert kell az iOS. Múltkor szereplést vettünk fel, ismerős nem tudom melyik Huawei vagy Xiaomi belefagyott a kamera, nálam a kis leszólt SE tette a dolgát. Nyomkodtam övén kicsit a Spotify-t 90-120 Hz ide vagy oda, az app laggolt. Kijön az előny, hogy Apple-nél kevesebb készülékre kell optimalizálni. Én együtt élek a kisebb akkuval is, ha tudom megbízható. Tudom adott % mire elég, készenlétben mennyi. Androidosoktól hallottam panaszt rossz meglepetés amikor beakad valami és leszívja, mást jelent adott % kedden mint pénteken. (remélhetőleg ezek csak régebbi gondok, nem vagyok képben 10-11 verziókkal, mert körülöttem 9 vagy 8 rendszert használnak) Plusz az apró dolgok amit nem látsz a spec. listán, számomra fontos a fizikai némítógomb, haptic feedback.

    Kínait nem akarok, a Pixel 4a volt egyedül szimpatikus olyasmi árban és méretben, ha félre is teszem a szoftver kérdést, viszont a Google nem forgalmazza hivatalosan itt, nincs vízállóság stb. Az SE-t megjelenés napján küldte a Telekom. Igaz, másfél év alatt most ki is jött egy stuck pixel probléma, majd beviszem. Ezt leszámítva teljesen megfelel, pont ebben a másfél évben a touchID jól is jött a maszk miatt, következő majd mini lesz.

Új hozzászólás Aktív témák