Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tiger.

    nagyúr

    válasz jozsi252 #2600 üzenetére

    Ezt a memoria kezelést vitatnám, ide is kéne 6gb.

    Intel I7 4790 3.6gh/Geforce Rtx 2060S /Alienware 2014/Asus Rog Strix g531gu/Creative SB ZxR /16gb ddr3/ Htc One/Iphone 13 Pro Max/ Creative Gigaworks S750 7.1/ Z5500/ Apple Iphone 5S.

  • coolrider

    tag

    válasz jozsi252 #2600 üzenetére

    Sztem tevedsz.
    Eloszor is nem csomot keresek a kákán,hanem szimplan leirom azt,ami szamomra nem tiszta,vagy nem egyertelmu.
    Nem fikazni akarom ezt a rendszert,hanem osszehasonlitottam.
    Meghozza ugy,h az egyik kezemben az iphone,a masikban az lg.
    Azt ugye tudod,h androidon belul is masok a feluletek?
    Pl a samsung es az lg sok mindenben elter egymastol.
    Az lg peldaul(szerintem)egyszerubb a samunal is.
    Vegyunk egy peldat:
    Ha leteszem a ket telefont es hivni akarok valakit a nevjegyekbol/kontaktokbol,egyszeruen az androidnal kevesebbszer kell megnyomni a gombokat mire elinditom a hivast.
    Meg egy:ha elirok valamit mondjuk egy sms-ben,akkor az ios feluleten sokkal nehezkesebb javitani a hibat.a"kurzort"joval nehezebb visszatenni egy szo kozepebe.
    Plusz androidnal ilyenkor felnagyitja az adott teruletet,es ezert jobban latszik.
    Lehet,h ez szorszalhasogatasnak tunik,de ezek a kis dolgok nálam nagyban befolyasoljak azt,h mikent velekedek az adott dologrol.
    De mondok egy ellenpeldat is,h lasd,par nap alatt pozitiv dolgot is talaltam.
    Eddig(mivel az lg-n nincs)nem hasznaltam a hangos szovegbevitelt.
    Most h csere alatt van a telom,rohadtul hianyzik,mert meglepoen jol mukodik,amit nem gondoltam volna!
    Egyetlen dolgot viszont senki nem tud nekem megmagyarazni,barmennyire erzem,h akar igaza is lehet.
    Ez pedig a töres.
    Az lg telon van ez a mil standard.ami azt jelenti,h valamennyire utesallo.
    Namost ez a gyakorlatban azt jelenti,h rohadtul birja a gyurodest.
    Godollon lakom.
    Ha valaki kivancsi ra,talalkozzunk,es megmutatom mit is jelent ez.
    Van rajta egy spigen tok,folia nincs,mert az nem volt meg ra,amikor megjelent a telo.egy eves,a kijelzo tiszta karc.
    De eldobom a parkolo betonjan barki elott,es szinte biztos,h nem lesz baja.
    Ertem en,h nem egy kategoria ez a ket telo,de ebben akar lehetne az nem?
    Ettol csak javulna a megitelese.
    Es meg 1x:
    Egeszen megbaratkoztam mar ezzel az iphon-nal.szeretheto egyebkent.

Új hozzászólás Aktív témák