Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • balika333

    tag

    Sziasztok! A hétvége folyamán én is beszereztem egy iPad Minit, a debreceni istyleból, volt raktáron. Felmentünk a városba körülnézni barátnőmmel, s ha már itt vagyunk nézzünk be az iStyleba. Volt iPad 2-m, de nem győzött meg, nekem nagy volt. Mikor bemutatták a Minit, nem fogott el az instant get láz sokkal inkabb szemeztem egy Nexus 7-tel. Megtapogattam a Média Marktban de nem tetszett. Ezen előzmények után mentünk be megnézni a Minit. Azonnal magával ragadott, mondhatni belezúgtam. Könnyű, kézre áll, iszonyat vékony s a kijelző is jobb,mint az iPad 2-ben. Úgy léptem ki a boltból, hogy még visszajövök. Nem egész 2 óra után vissza is tértem s elhoztam egy fekete 16GB-os verziót. Imádom, elképesztően jó. Az iPad 2 üzemideje se volt kevés, de mintha ez jobban bírná. :DD

    Vásároltam hozzá egy ilyen tokot is. Kiváló minőségű, védi minden irányból a gépet és iszonyat jól néz ki. [link]

    Azt hiszem ez egy hosszú kapcsolat kezdete lesz :D Egyedül a kijelző ami lehetne retina, de egyáltalán nem zavar, ennek is gyönyörű képe van!! Mindenkinek csak ajánlani tudom. Elnézést a hosszúra nyúlt élménybeszámolóért, csak ezt meg akartam osztani a fórumozókkal! Aki vásárláson töri a fejét, s megvan hozzá a keret is ne habozzon! Nem bánja meg :))

    [ Szerkesztve ]

    Samsung Note 22 Ultra

Új hozzászólás Aktív témák