Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dominó85

    veterán

    válasz Dante32 #39 üzenetére

    Bocsi de a hsz-ed tipikusan olyan lett, mikor egy Alkonyat fan-nak azt mondod, hogy a Vampire Diaries jobb. Én is kipróbáltam az Angry Birds-öt, sõt a facebookon sorra verem a haverokat a Tournamenteken. Öniróniát is akartam csempészni az elõzõ hsz-embe, csak ezt nehéz írottan. ;) Nem mindenki naiv, csak a Rovio kifejezettem ezt a marketing eszközt helyezi elõtérbe.

    TIM alternatíva létezett már az Amazing Alex elõtt is. Pont volt Sierra-sok fejlesztették droidra, csak ugye egy aranyos kis srác pofájával könnyebb ma már játékot eladni, mint egy klaszikus nevével.

    * Péter - 06302461862 *

  • Dominó85

    veterán

    válasz Dante32 #41 üzenetére

    Nem állt szándékomban senkit sem minősíteni azért, mert Angry Birds fan, vagy sem. Nekem a Rovio stílusa és marketing kampányának módszerei nem tetszenek. Egy szóval sem mondtam, hogy rossz játékokról lenne szó, sőt, csak ugye az egyediség hiányzik belőlük. Egyedüliként azokat tudnám csak elítélni, akik tülzottan elfogultak egy játék iránt és ezért más gamezeket pocskondiáznak. A lányodnak meg szólj, hogy várom Facebookos Angry Birds Tournamentre. :D Eddig 13 hete veretlen vagyok a haveri körömben, pedig vannak nálam jóval többet madarazók is közöttük.

    UI.: Azért utálom az írásos HSZ-eket (virtuális) az élő szereplős (valódi) beszélgetések helyett, mert sosem tudod tökéletesen elmondani, amit szeretnél. Korrekcióra van lehetőség, de mind a HSZ, mind a korrigáló HSZ félre értelmezhető, személytelen, így az érzések sincsenek benne. :R

    * Péter - 06302461862 *

Új hozzászólás Aktív témák