Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TRob1

    veterán

    válasz aggleány #226 üzenetére

    Én ugye már privibe írtam, hogy miket használok, amik hasznosak (sokan mások is használják azokat)
    Ezzel kapcsolatban:
    A Who Is It, nemtudom erre gondolsz-e: , de akkor ebbe a felsorolásba felesleges a kis 1,8-as átlagával, főleg hogy vmi játék (vagyis szórakozás)
    Szerintem a Calendar Widgetekből túl sok az alternatíva (főleg, hogy nem lez hozzájuk leírás, ezért kb. ugyanolyan nehéz dolga lesz annak kiválasztani a megfelelőt aki nem ismeri őket, mintha nem is lenne ez a leírás)
    Notesznél a legjobb említés szintjén sincs jelen: Note Everything(Pro)
    A QuickPic (k nélkül :D) és a Floating is képnéző, viszont az előbbi a legnépszerűbb, elvileg leggyorsabb is, addig az utóbbi "csak" dizájnosabb (ami hamar megunható szerintem)
    APN on/off: sose értettem ez mire jó (létrehoztam egy üres APN-t, és azt választottam ki, nem fogyaszt memo-t, proci-t, és helyet se :D)
    Home Switcher: Én ennek se látom értelmét (habár tudom, hogy sokan használják), de furcsa hogy az ember délelőtt ezt a launchert szereti, délután meg azt...
    (App2SD, Profil --> 2.3-nál már sztem nincs jelentőségük (legalábbis nálam megy ezek nélkül is))

    Nem kritika, csak saját tapasztalat, észrevétel. :K

    ¤ R'n'R ¤

Új hozzászólás Aktív témák