Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dr. Akula

    nagyúr

    válasz dezz #81 üzenetére

    Persze, van felesleges anyag bőven, de sztem nem számtek tárgyban (az még kevés is), irodalom, zene, és hasonló tölteléktárgyak (majd tanulja az aki erre akar specializálódni). És rengeteg az idősebb kolléga, akiknek fingjuk nincs mi az a fájl, könyvtár, csak klikkelgetni tudnak meg "elromlott a gép" ha a link rossz helyre mutat. Ezekre ráereszteni a Linuxot, inkább felmondanak. A mai fiatalok meg... az "én időmben" még a szótárért nyúltunk ha nem értettünk valamit, most meg "vammá magyarosítás?". Ezeknek Linuxot??

  • alevan

    őstag

    válasz dezz #81 üzenetére

    Ha jól sejtem, Romániában is benne van a MS könyékig a tanítási rendszerben (ahol nagy kegyesen szétosztanak pármillió dollárnyi szoftvert, ami valójában digitális sokszorosítás - meg persze pár köteg valós pénzt a megfelelő zsebekbe), aztán otthon is Windows kerül a PC-re, mert egyszerűen azt szokták meg. Addig persze nincs gond, amíg nem a szülők zsebéből húzzák ki erre a pénzt... ;]

    Romániában a szülők digitális dolgokra való kiadás felmerülése esetén a gyereket az pénztárca fellől az ncore.cc-re irányítják át (már ahol a gyerek nem elég idős / a szülő még nem idős).

    Én pl. kifejezetten különc vagyok az eredeti Win8-ammal (desktophoz vettem, notihoz kaptam), az RGH mentes XBOX-ommal (szeretem az online játékot) és WP7 telómmal (mert ha már MS fanboy vagyok, akkor toljam nagyban :D ).

    [ Szerkesztve ]

    "Ezért lovagol a pokolba a konzumer IT piac. A hülye igények... . Azt sem tudod, hogy mit akarsz de az jöjjon havonta frissités formájában."

Új hozzászólás Aktív témák