Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kolosanyi

    veterán

    válasz #16820480 #35 üzenetére

    Pedig én pont ebben látom az egész dolognak a lényegét, mert különben mi más lenne? Minden adatodat el tudod érni egy helyről, mindig nálad vannak, marha jó dolog. Tudom, hogy sok embernek elég pár giga, de pl nekem csak a zene mappám majd' 80 gigás és folyamatosan bővül. :D (Persze ez nem mérvadó, mert nem feltétlenül gyűjtöget mindenki FLAC albumokat szépen rendezve, tagelve stb, sokan egy előadótól csak pár számot hallgatnak nem kell nekik a kedvenc előadjójuk - nekem elég sok kedvenc van - albumainak mindenféle deluxe változata.)
    150-ért meg nem kapsz ilyen telefont dokkolóstul, mindenestül, elég csak az Atrixra gondolni. Majdnem annyi hozzá a laptop dokkoló, mint maga a telefon. És akkor kell hozzá egy "multimédia dokkoló" pluszban, szóval szerintem nem nagyon jön ki sokkal olcsóbban így se. Egy normális laptop szerintem 140 körül már beszerezhető, egy jó telefon meg 70-80 (felső középkategória). Ha nagyon akarsz, a notebookodhoz még veszel egy monitort, billentyűzetet, egeret és kész is van az egész, nem kell feltétlenül 350-400 ezret költeni rá. És akkor ott vagy, hogy a normális laptoppal meg tudsz csinálni mindenféle számításigényes feladatot, amire pl a telefon ARM hardvere aligha lenne elegendő. Elég csak egy olyan hétköznapi dologra gondolni, mint videók konvertálgatása, vágása stb (én pl mindig azt csinálom, hogy nyaralás stb esemény után a képeket, videókat rendszerezem, kiválogatom a jókat, felesleget törlöm, majd egy 15-20 perces slideshowba összevágom őket, valami jó kis hangulatos zenével, így sokkal jobb szerintem, mint berakni az egészet egy mappába és kész).

Új hozzászólás Aktív témák