Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Habugi

    addikt

    válasz Mister_X #342 üzenetére

    Na?! :DD

    Köszönöm hogy Te, mint olyasvalaki aki magát valamirevaló konzolos BF1 playernek tartja hasonlóan mellbevágva érezted magad amikor ezt megnézted mint pl jómagam. :R

    Számomra teljesen felfoghatatlan.

    @Anaren91:

    Mégegyszer, értem én a konzolra berhelt egér szülte ellenérzéseket.., de most értitek, ezt a sz@rt az használja aki csak akarja, a scoreboardon a meccsek végén gondolom semmi nem jelzi azokat akik egy pillanatra is bekapcsolták mint játék szolgáltatta fícsört (hogy gondosan el lehessen őket különíteni azoktól akik azt sem tudják miez.., és CÉLOZNAK egy FPS játék multijában), innentől tényleg az a sunyi egérfelhasználó a legnagyobb probléma?! :N

    Az egérhasználat konzolon.., még egy rutinos PC játékos kezében is fele harmad akkora kamu sincsen mint az, hogy amikor belépsz egy random serverre a kontrolleresek közé, az lő le ezzel a sz@rral aki akar.
    Érted, tételezzük fel egy pillanatra hogy csettintesz egyet és mostantól nem lehet egeret berhelni hozzátok, most jobb lett bármi? Gyurika meg Gézuka izzítja a snap on aim assistot, megnyomják a gombot, lefut a script, tűzgomb, meghaltál.., érted és hozzájuk hasonlítanád a teljesítményed? Rutinod? Bármit?
    Hozzájuk hiszen más nincs már ott csak konzolosok/kontrolleresek.

    Próbáld meg lazábban felfogni a dolgot szerintem. ;) :R

    [ Szerkesztve ]

    ..játékokban a Depth of Field bizonyos szempontból olyan mint a zöldborsó.., szükség idején valami állat kitalálta hogy ehető...

Új hozzászólás Aktív témák