Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz CJ4567 #353 üzenetére

    ezt vmelyik topikban vkikkel már kiveséztük, akkor megtudtam, hogy én nem látom át a komplex ((( : feladatokat, ilyenek esetén lehet hülyének nézni a vevőket:)
    amit tudok:
    teljesen mindegy mit hazudok a befektetőnek, attól neki hamarabb nem lesz pénze - > balhé lesz
    de így hülyére veszem azokat is, akiknek készül a játék, és folyamatosan - én ha vártam is volna, második csúszás után azt mondom, akkor elmentek ti a qrvaanyátokba' oda -, hiteltelen banda, tipikus azt se hiszem el amit kérdez, nemhogy amit mond
    bugok meg...nem egy könyvet dobtam le, mert tele volt helyesírási hibával
    hiába lett volna jó a tartalom, ha az megölte az élményt
    és azokat többet nem is vettem kézbe
    ha ennyira nem tudják tisztelni az olvasót, akiből élnek, akkor nyaljanak sót

    CPT.Pirk

    2020-at a grafikára értem, hogy ez nálam nem húúúúúháááááá, ez lenne a minimum egy értelmes világban
    100e alatti kártyák vannak legtöbb embernél, ők meg pontosan tudják - ha nem, akkor idővel úgyis rádöbbennek -, hogy sok kompromisszum is lehet idővel
    3070 topikban ahogy néztem rtx mellett 1440p-n elég pocsék fps-ek jönnek ki ezzel a csoda game-mel, és hát nem láttam fotorealisztikus grafikát
    3090-nel sincs meg 4k@60, azért az már elég combos jószág, vramból is van elég - > nyilván erősen optimalizálatlan a game
    amihez hozzá jön, becumiztak az új konzolokra fejlesztéssel is
    nem minden az ő saruk, de elég egyértelműen látszik:
    sokat markol keveset fog esete áll fenn

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

Új hozzászólás Aktív témák