Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • b.

    félisten

    válasz DonMaster #675 üzenetére

    nekem 1070 van, de nem tetszik a fogyasztása a Vegának, bocs :D
    Hát pontosan ez a gondolkodás miatt tart ott az emberiség ahol tart. ne érts félre,de én mindenben így gondolkodom, legyen az TV , autó, bármi. Munkahelyemen bármilyen hihetetlen, de egy 11 milliós félig meddig felső kategóriás céges nagyköbcentis ( dízel) autóról mondtam le és választottam egy régebbi, kisebb motoros benzines típust.( Opel Astra)
    Tényleg nehéz ezt megrétenie annak, akinek ez nincs meg. Igazából maga a PC miatt is sokszor lelkiismeret furdalásom van. pl 7700K procit ez miatt nem tuningolom, hiába vettem meg ( persze felesleges is az 1070 hez.)
    igazából nem a felhasználókkal van bajom, mert ha valaki elkötelezett AMD-s nem tud mást venni, mint a vegát, egyen az bármennyit, hanem a gyártóval van gondom, mert felülskálázzák a GPU-t és a végsőkig kisajtolják, kb 50 % túlfeszeléssel, ahol már annyira nevetségesen keveset nyernek arányaiban teljesítményen, hogy vicc.
    értsd, valaki itt belinkelt egy tesztet, ahol alulfeszelték, és közel 80 wattal kevesebbet eszik és kb 7 % teljesítménytől esnek el vele. Sokkal de sokkal szimpatikusabb lenne, ha így hozták volna ki alapból a kártyát, egy kulturált fogyasztási értékekre belőtt (amit tud a vega egyébként) és jó kari lenne számomra is. Annak idején engem a 470 től is az tántorított el, hogy egy szabadjára engedett kis darázs volt, ami úgy túltépte a fogyasztási keretet , mint a szél, nem volt korlátok közé szorítva.

    [ Szerkesztve ]

    "A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

Új hozzászólás Aktív témák