Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BReal

    addikt

    válasz Milka 78 #283 üzenetére

    Ettől még mindig egy X termék magyar bolti árát hasonlítod egy Y termék cseh boltéval. Rendkívül releváns.

    (#292) GEIL: Akkor 1998 óta pár évet átaludhattál, mert volt jópár ATI-AMD modell, amit érdemesebb volt választani. Na de mindegy, trollkodásnak elment részedről.

    [ Szerkesztve ]

  • DonMaster

    addikt

    válasz Milka 78 #283 üzenetére

    mutasd a linket és azon a bolton belül mutasd hogy menynibe kerül a vega 64 is.
    jah hogy ott nem árulnak vega-t hát igen de mint irtam 1 bolton belül néztem, nem all-in amugy ha meg nézem usa stb webshopot is, találok én 120e ért is uj 1080-at más hogy vám+ado miatt drágább de ha kiutazok akkro ezek nincsenek, ugye van olyan állam usa-ban ahol az áfa 0% szoval igy nézve van 120e ért is gtx1080.
    de persze nem kell megértsd azt hgoy 1 bolton belül néztem az árakat és enm allin a világ piacon, bár ha ugy néztem volna akkro amd-töl rendelve a vega 64 akkor 499dollár ami durván 130e ft persze megitn csak kikel utazni érte és emg venni áfa nélkül, de igy is csak 10e el több a gtx1080 ha a világ piacot nézem és nem only 1 boltot vagy 1 boltot ahol kaphato magyarországon vega már most és egy másik boltot ahol nem kaphato de kaphato olcson gtx1080.-

    részemröl itt már off a téma mert elégé kiveséztük, az ha még ez után sem réted hogy 1 bolton belül néztem és nem magyaroszágon vagy világ piacon az a tebajod.

    azt szokták irni hogy almát almához körtét körtéhez hasonlitsunk
    A nevü boltot A nevü bolthoz , B nevü boltot B nevü bolthoz hasonlitsunk nem pedig A nevü boltot B nevü bolthoz , mert lehet egyik akciosan tol valamit mert vet 1 raklapnyit és igy tudja olcsobban adni még a másik vet ugyan csak 1 raklapnyit oclson de nagyon haszonnal adja. igy több boltot összehasonlitani nicns értelme csak bolton belüli árakat , az meg ugye ahol te láttál 168e ért gtx1080-at ott vega nincs, szoval nincs összehasonlitási alap.

    [ Szerkesztve ]

    LG V30-> Iphone 12 Pro Max

Új hozzászólás Aktív témák