Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • paljoci1

    újonc

    Ez nem Amd vagy Nv kérdés, egyszerű kereslet/kínálat. Ha a birka megveszi 600-ert, akkor a bolt lenne hülye, ha 500-ert adná.
    Nem értem, miért kell ennyire elvakultan nyilatkozni egyik vagy másik gyártó mellett. Mindkettőnek voltak jó és rossz időszakai. Nekem is volt gt8800-am, meg 6850-em is. Mindig az ár /értéket néztem vásárláskor, nem azt, hogy ki gyartja. Anno az eyefinity miatt valtottam amd-re, mert akkor pont az Nv nem tudta azt jól megoldani. Jelenleg r9 290 - em van, és vigan elvagyok vele (mielőtt valaki belekot, igen jelenleg az új jatekokat nyilván nem 5760*1080-on tolom, de FH-ban meg bőven jó most is).

    Vártam a Vegat, de nem azért mert amd, hanem mert gondoltam 3 év után már érdemes lesz váltani, de inkább még várok. A vega vs 1070-1080 váltásnal meg egy plusz táp is kellene a vega miatt, ami újabb 20-30 ezer forint kiadás lenne, a 1070-80 meg vígan elfutna a jelenlegivel is, mert kevesebbet fogyaszt, mint a 290. Ám ettől még a jelenlegi vga árak nagyon el vannak szállva. Most egyik se jó vétel. Talán majd normalizalodik a helyzet, ha alábbhagy a bányász láz.

    A fogyasztás is érdekes kérdés.
    1. Páran írták, hogy "csak" napi 3-4 órát játszanak. Mennyit h@lyegyerek? Ez úgy hívják, hogy függőség.
    2. Ez olyan, mint mikor megkerdezik tőlem, hogy mennyit fogyaszt a motorkerékpárom. Nem mindegy? Motort nem azért vesz az ember, hogy keveset fogyasszon, hanem hogy jól menjen. 😂

    Na de a lényeg, hogy ez a Vega jelenleg tenyleg nem jó vétel, még az amd szerint ajanlott áron sem. Az meg hogy majd addigra lesz jó, mire az nv vagy az amd saját maga is előáll egy jobb vetellel, tenyleg csak a fanatikus amd rajongókat vigasztalja.

Új hozzászólás Aktív témák