Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • [CS]Blade2

    addikt

    válasz opr #504 üzenetére

    Az a baj, hogy amit írtam, az arról szól, hogy megjövendölik, hogy mi lesz a jövőben, és nem a márkákról, gyártókról.
    Így már itt bukta az egész:
    "de ha valaki hosszútávra tervez, jó, ha tudja, hogy valószínűleg elő fog olyan fordulni, amikor a tuning (akár gyári, akár otthoni) instabilitást okoz a low level api-kban. Ennek csak azért van jelentősége, mert eddig a valószínű tuningpotenciál akár vásárlási alapot is jelenthetett sok embernél. Ez gyak egy figyelmeztetés, hogy a döntésnél a referencia órajeleket vedd figyelembe, és az azon nyújtott teljesítményt.

    Én azt mondom, hogy valaki egyáltalán tervez, az jó, ha tudja, hogy nem érdemes semmi ilyet figyelembe venni, mert egyrészt sosem jött még be, másrészt nem a jövőben akar valamit, hanem a jelenben.
    A felvetett jövendölés annyit jelentene a jelenben, hogy fognád a fejed, hogy nem hallgattál a jövendőmondóra, és 2010-től egy GTX480 gyárilag szarrá OC-zet változattal nyomtad, mint hogy inkább referencia kártyát vettél volna, ami lassabb lett volna máig, de ma is stabil lenne a GTA5-ben és a furmarkban, ha azóta nem a szekrény alján lenne rajta már valószínűleg azóta még egy kártyával.
    És itt megint csak írtam egy márkát és kártyát, nem kell felvetni, hogy van aki 2010-ben azért vette meg a csúcs kártyát, hogy 5+ évig le legyen a gondja, mert egyrészt ez nem jellemző, és ez is ritkán jön be, mint a fehér holló.
    Ezért írtam először, amikor konkrétan valaki ezt írta, hogy a ref. órajelenet vegye figyelembe a gyári OC-s giga G1 helyett, hogy nyugodtan vegye a gyári OC-st.
    Most akarja használni, aki most azt mondja, hogy az érdekli, hogy hogy fog futni az elavult hw-en a jövő játékra a bizonytalan API-n, azt is a jelen érdekli, csak azért merül fel benne, mert volt aki felvetette.

    És ezeket az emberek tévesen figyelembe veszik, mert teljesítményben vagy árban szeretnének egyszer végre jól járni. Ezt várják a csoda driver, a csoda windows, az csoda API, az új DX, stb. személyében. Bejön, és milyen jól járt, hogy bár nem volt maradéktalanul elégedett, de a csoda driver miatt végre megspórolta egy kártya árát, de ez sosem jön be. Nem hozta a csodát a windows 8, sem a 8.1, a 10 sem fogja, nem lett jobb a 2010-es hardver, teszem azt le kellett cserélni a cél érdekében, nem hozta el a csodát a dx11, pláne nem a első dx11-es hardverekkel.
    Úgy tudom, hogy a játékok sem fejlődtek olyan marha jól, ellenben azért cserélgetni kellett a kártyákat gazdagon.

Új hozzászólás Aktív témák