Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • opr

    veterán

    válasz westlake #214 üzenetére

    Ha úgy működne az adott lap, hogy azt kapják, amit csak akarnak, akkor egyetértenék veled (kizárólag a csúcskategóriában), mert ott már nem az ár számít, hanem csak a kraft.
    Egy másik nézőpont az, hogy aki 300.000ft-os kártyát akar venni és tud is, az meg tud kérdezni egy hozzáértőt, ha meg nem, rá tud szánni 5 percet arra, hogy kiderítse, melyik a leggyorsabb kártya a piacon arra, amire neki kell.

    Hogy is fogalmazzak. Értem az álláspontod, csak szerintem túlliheged, ettől nem lesz értelmetlen az egész teszt. Sőt, egy teszt feladat soha nem az volt, hogy azt mondja, hogy aki x birodalmi váltóért akar péklapátot venni, az mindenképpen ezt vegye, hanem annyi, hogy ad egy viszonyítási pontot, amiből ki lehet indulni.

    Az Én véleményem az, hogy függetlenül attól, hogy 300 vagy 15 kHUF-ért akar venni valaki valamit, ha annyira hülye, hogy nem képes egy grafikonnál tovább látni, akkor meg is érdemli. (Ha nem ért hozzá, akkor az is továbblátásnak tekinthető, hogy kérdez olyantól, aki ért hozzá.)

    "Programozó vagyok. Ez azt jelenti, hogy amit leírok, megtörténik." :D “The only valid measurement of code quality is What-The-F**ks/Minute.” - Robert Martin

Új hozzászólás Aktív témák